Сплатити послуги EVO-Таксі (Evo Taxi) Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Додаток Таксі мобу найбільш популярно серед водіїв приватного візництва. У Києві компанія EVO пропонує співпрацю для власників авто. Все, що потрібно для роботи - встановити на гаджет, підключений до інтернету, спеціальну програму, через яку і будуть надходити заявки від пасажирів. Додаток платне. Водій може оплатити його роботу онлайн, використовуючи МайПей. Програма проста у використанні і забезпечує стабільний основний дохід або підробіток, система виключає можливість простою і холостого ходу.

До бази Таксі EVO підключено кілька сотень операторів Києва, всі замовлення в програмі сортуються автоматично. Показані найближчі клієнти, а нове замовлення можна взяти ще до прибуття на кінцеву станцію обслуговується пасажира.

Поповнити особовий рахунок можна за допомогою банківської карти і MyPay. Гроші швидко зараховуються на баланс. На відміну від Приват24, ми працюємо з клієнтами будь-яких банків.

Як сплатити Таксі EVO через MyPay?

Необхідно виконати кілька простих кроків послідовно:

  •  вказати позивний (від нього залежить ваш особовий рахунок);
  •  вибрати пропоновану суму або вказати власну (0,01-4999 грн);
  •  натиснути на банківську картку Visa / Mastercard;
  •  підтвердити операцію.

Все просто і зручно. Система пропонує використовувати готові шаблони. Заповнити форму форми можливо при реєстрації на сайті. Ми гарантуємо безпеку особистих даних, засобів на банківську карту. У своїй роботі ми дотримуємося законодавства України.

Переваги MyPay

MyPay дозволяє не тільки сплатити додаток Таксі EVO, але і багато інших популярних послуги:

Дуже зручний і швидкий в роботі сервіс. Після реєстрації на сайті ви зможете відслідковувати через Особистий кабінет статус кожної операції, роздрукувати чек або переслати його по мережі. Є підказки при заповненні форм, можливість зберегти логін і пароль і часто вводиться інформацію. На сьогоднішній день MyPay є найбільш затребуваним і якісним сервісом з низькою комісією.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини