Сплатити послуги NonStop Taxi (НонСтоп Такси)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таксі Нон-Стоп пропонує водіям працювати у вільному графіку, використовуючи мобільний додаток для отримання замовлень в режимі онлайн. Така платформа дозволяє співробітникам Таксі Non-Stop швидко реагувати на надходження заявки від пасажира і заробляти гроші без простоїв і порожніх поїздок. Для того щоб водії змогли скористатися додатком, його необхідно придбати та завантажити на телефон або планшет. Оператори служби швидко обробляють замовлення в режимі онлайн і направляють водіїв безпосередньо до найближчих пасажирам. Таким чином, водій може працювати безперервно, в будь-який зручний час.

Оплатити послуги додатки можна використовуючи сучасну платформу MyPay, яка дозволяє здійснювати платежі в інтернеті швидко і без зволікань. Головна перевага даної системи - висока надійність і конфіденційність операцій, а також можливість поповнити баланс, використовуючи гаджет з постійним підключенням до інтернету.

Особливості оплати Таксі Non-Stop в системі МайПей

Для того щоб здійснити оплату на сайті MyPay користувачеві необхідно зареєструватися. Далі ви зможете приступити до оплати послуг:

  • введіть свій персональний «Позивний»;
  • вкажіть суму поповнення;
  • внесіть номер банківської карти Visa іліMastercard;
  • натисніть кнопку «Оплатити» для завершення транзакції.

В системі МайПей можна переводити гроші на особовий рахунок з банківських карт, емітованих будь-яким банком. На відміну від сервісу Приват24, водії Таксі Нон-Стоп можуть використовувати ту банківську карту, яку бажають, головне, щоб балансу вистачило для завершення операції. Запобігти помилкам дозволить коректне внесення даних, тому перевіряйте їх перед тим, як поповнити баланс. Варто звернути особливу увагу на точність вказівки позивні, який містить особовий рахунок власника.

МайПей - універсальний помічник для оплати в інтернеті

Сервіс MyPay можна використовувати для різних цілей:

Сучасний захист сайту запобігає витоку інформації або втрату важливих даних, а зареєстровані користувачі можуть отримати вигідні знижки.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини