Сплатити послуги ПАН Таксі


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Пан таксі - компанія на півдні України, яка надає послуги таксі жителям Запорізької області. Замовлення проводиться цілодобово, а подача - протягом 10-15 хвилин. Водії заздалегідь отримують інформацію про виклик таксі, щоб можна було вчасно оплатити інформаційні послуги. Найбільш вигідно зробити це онлайн, за допомогою пристроїв, підключених до інтернету: ноутбука, планшета, смартфона або мобільного телефону.

Чому вигідно користуватися MyPay?

Сервіс МайПей - аналог банкінгу Приват24, тільки володіє власними перевагами:

  • ви можете поповнити рахунок банківською картою Visa або Mastercard, яка випущена будь-яким фінансовим закладом України;
  • ті, хто постійно користуються сервісом, отримують бонуси, які можна використовувати всередині системи;
  • з MyPay зручно працювати онлайн, сайт допомагає швидко і комфортно оплатити будь-який рахунок;
  • вся особиста інформація захищена на законодавчому рівні, а також технічно.

Оскільки у МайПей є понад 2000 різних сервісів, за допомогою банківської карти ви зможете здійснити оплату не тільки інформаційних даних, які необхідні водіям Пан таксі, але також перерахувати гроші на оплату ЖКГ, поповнити мобільний зв'язок, заплатити за садок, тренажерний зал, здійснити інші платежі .

Як перерахувати гроші?

Спочатку потрібно зареєструватися на MyPay, вказавши такі дані: прізвище, ім'я, електронну адресу, номер телефону. Для швидкого входу придумайте і внесіть пароль. Далі здійсните кілька дій, які допоможуть зробити платіж.

  • Знайдіть на сайті MyPay сторінку Пан таксі.
  • Впишіть свій номер позивного, який дала вам компанія.
  • Наступний крок - введення суми, яку треба внести: від 0,01 до 4999 грн.
  • Переходьте на іншу сторінку, вкажіть тут номер банківської карти, з якої здійснюється оплата.
  • Далі натисніть кнопку «Оплатити».

На будь-яку транзакцію піде всього кілька хвилин, і ви зможете поповнити свій рахунок в таксі легко і комфортно, не втрачаючи часу.
Послуги MyPay - це просто, спробуйте скористатися ними, і ви переконаєтеся, що це набагато зручніше, ніж інші форми оплати.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини