Сплатити послуги СВ Таксі. Суми


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Служба СВ таксі, яка працює в місті Суми, вважається однією з найбільш вигідних і професійних команд в регіоні. Машини економ і бізнес-класу, доступна вартість зробили таксі цієї служби популярним в місті, при цьому водії CВ таксі працюють з диспетчерами в рамках єдиної програми, гроші за інформаційні послуги знімаються за кожне замовлення з особового рахунку. Поповнити його можна онлайн, за допомогою сервісу MyPay, створеного як аналог Приват24, але при цьому оплатити рахунки можна не тільки «приватівськими» картками, а банківськими картами різних фінансових установ України.

Що необхідно зробити для оплати?

Здійснити платіж можливо в тому випадку, якщо у вас є гроші на банківській картці і вихід в інтернет.

  • Зайдіть на сайт МайПей і знайдіть сторінку CВ таксі.
  • Реєстрація. Це надасть вам особистий кабінет, де будуть зберігатися дані про всіх скоєних транзакціях, які можна подивитися в режимі онлайн або роздрукувати. Для цього потрібно вказати на сайті свої дані - впоратися з цим зуміє навіть недосвідчений користувач.
  • Впишіть суму, яку хочете внести.
  • На наступній сторінці вкажіть дані банківської картки Visa, Mastercard. З метою захисту від автоматичного списання на сайті не зберігається CVV код, навіть якщо ви зареєстрований користувач.
  • Натисніть на кнопку внизу праворуч «Оплатити», щоб завершити операцію.

Через кілька хвилин ви отримаєте повідомлення, що транзакція успішно завершена, необхідна сума надійшла одержувачу - службі таксі в Сумах, яка зареєстрована як CВ таксі.

Чи зручно це?

Послуги MyPay дозволять вам набагато полегшити своє життя, оскільки тепер ви зможете поповнити не тільки робочі, але будь-які інші рахунки.

  • MyPay - це більше 2000 сервісів, за допомогою яких ви зможете оплатити послуги ЖКГ, поповнити інтернет, мобільний, заплатити за перебування дитини в садочку, викупити квитки на транспорт, здійснити інші платежі;
  • Всі дані, які ви вносите, відомі тільки вам - вони охороняються законодавством України, а також сучасними протоколами безпеки;
  • При необхідності ви завжди можете звернутися за допомогою в службу техпідтримки - вона працює цілодобово.
  • Комісія за переказ грошей мінімальна.

Користування MyPay - це дуже зручно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини