Сплатити послуги Таксі Арізона. Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Програма від служби Таксі Арізона створена для бажаючих заробляти в вільному графіку в Одесі. Водії можуть встановити додаток на смартфон або планшет, який оснащений постійним доступом до інтернету, і отримувати замовлення від оператора в режимі онлайн. Такий вид роботи дозволяє співробітникам безперервно заробляти гроші, не витрачаючи час на пошук пасажирів або порожні поїздки по Одесі. Все, що потрібно для початку роботи - оплатити мобільний додаток і стати повноправним учасником програми від Таксі Арізона.

Якщо ви хочете швидко оплатити послуги, скористайтеся сучасним сервісом MyPay. Інтернет-платформою користуватися легко і вигідно, а процес оплати не займе багато часу.

Як легко сплатити мобільний додаток для роботи через МайПей?

На сайті МайПей користувачі можуть розплачуватися банківською картою будь-якого банку, на відміну від поширеного сервісу Приват24. Головна умова - достатній баланс грошей для поповнення особового рахунку і пара хвилин вільного часу. Ви можете зареєструватися, тоді при поповненні рахунку вам будуть нараховуватися бонуси, і вся історія платежів обов'язково збережеться в Особистому кабінеті. Пізніше ви зможете роздрукувати квитанції. Для водіїв схема оплати послуг Таксі Арізона буде виглядати так:

  • вказуєте номер «позивні» - особового рахунку;
  • вносите суму, на яку хочете поповнити баланс;
  • вказуєте номер банківської карти;
  • завершуєте оплату, натискаючи кнопку «Оплатити».

Для поповнення мобільного додатка від Таксі Арізона водії можуть використовувати виключно банківські карти Visa або Mastercard. Для економії часу можна зберегти форму оплати і використовувати її в майбутньому.

Чому варто використовувати сервіс МайПей?

MyPay - зручна платформа для оплати послуг та товарів в мережі. Так, користувачі сервісу можуть успішно поповнити особовий рахунок для оплати:

Сервіс забезпечує високу надійність транзакцій, оскільки оснащений сучасною захистом персональної інформації користувачів. Вся фінансова інформація залишається конфіденційною.

Новини MyPay

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше

Уряд ввів нові акцизи для автомобілів, а також податки на посилки з-за кордону і сигарети.

Детальніше

Безвіз змушує українців платити більше за сервісні послуги

Детальніше
Всі новини