Сплатити послуги Таксі Карат. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Нове Таксі Карат - команда професіоналів, що здійснює пасажирські і вантажні перевезення по всій території Києва. Колектив представлений водіями, віком від 24 років, зі стажем не менше 3 роки. Новоприбулим компанія допомагає оформити кредит на авто (по потребі). Замовлення приходять за спеціально розробленим додатком на смартфон водія. Вибір куди, коли і чи варто їхати, завжди лягає на водія. За використання онлайн-сервісу автовласники Києва виплачують% від суми замовлення службі таксі. Оплата проводиться через інтернет за допомогою банківських карт Visa / Mastercard. Раніше найзручніше було оплачувати через додаток Приват24, сьогодні гідною альтернативою є MyPay.

Як сплатити таксі Карат в МайПей: допомога новачкам

Працюючи через онлайн-додаток, таксисти можуть оплачувати послуги, не виходячи з машини. Процес полягає в заповненні форми, в якій слід:

  • Ввести позивний, який вам було присвоєно при проходженні електронної реєстрації в службі таксі Карат.
  • Вибрати суму грошей, необхідну для зарахування на особовий рахунок. На допомогу платникам служби таксі Карат сервіс розробив швидкі кнопки на 50, 100 і 200 гривень. За один раз користувач може заплатити 4999.99 гривень.
  • У віконці «Спосіб оплати» виберіть потрібний варіант онлайн-поповнення.
  • Галочка навпроти «Зберегти дані форми» дозволить в подальшому не витрачати час на заповнення даних про банківську карту.

В кінці зверніть увагу на кнопку «Оплатити» - натиснувши її, ви завершите процес зарахування грошей.

MyPay: геть довгі черги і витрачені нерви!

МайПей - надійний помічник в оплаті будь-яких видів послуг. За допомогою нашого сервісу легко, швидко і надійно можна:

Крім того, за допомогою нашої платіжної системи поповнюються електронні гаманці, соціальні мережі, а також оплачується доставка квітів, послуги репетиторів. Користуються популярністю і ставки на Parimatch, інвестування проектів і оплата замовлень дистриб'юторських фірм (Oriflame, Faberlic, Avon, Teletrade).

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини