Сплатити послуги Таксі Реал. Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Хочете працювати в вільному графіку і мати постійні замовлення від клієнтів? Не знаєте, як уникнути простоїв і порожніх поїздок по Одесі в пошуку пасажирів? Таксі Реал пропонує водіям вигідні умови співпраці і можливість заробляти реальні гроші, використовуючи просте і недороге додаток для смартфона. Службою Таксі Реал передбачено оптимальне побудова маршруту для кожного співробітника - це значить, що оператор, отримуючи замовлення, швидко направить вас по найближчою адресою, а не змусить їхати порожнім через всю Одесу.

Використовувати додаток не складно - необхідно тільки сплатити його і встановити на будь-який зручний гаджет. Замовлення будуть надходити до вас в режимі онлайн відразу ж після установки, що дозволить працювати безперервно і заробляти стільки, скільки ви хочете! Оплатити послуги Таксі Реал можна в режимі онлайн, використовуючи сучасний сервіс MyPay.

Переваги MyPay

На сайті МайПей користувачі можуть здійснювати оплату всіляких послуг в інтернеті, в тому числі поповнити особовий рахунок для оплати мобільного додатка Таксі Реал. Багато хто віддає перевагу цій системі, адже тут можна:

 • залишатися конфіденційним - при реєстрації ніяких особистих даних вносити не потрібно;
 • зберігати історію платежів і квитанції з оплати;
 • використовувати банківські карти різних банків - сервіс не обмежує користувачів в даному питанні, на відміну від Приват24;
 • не турбуватися про безпеку грошей, які знаходяться на особовому рахунку, оскільки система захисту сервісу надійна;
 • зберігати шаблони оплати для подальшого використання і економії часу;
 • отримувати бонуси для подальшої оплати в мережі;
 • оплачувати послуги провайдера, мобільно зв'язку, купувати товари, заробляти гроші на операціях з криптовалюта і багато іншого.

Для того щоб поповнити особовий рахунок в системі, необхідно вказати номер банківської карти Visa або Mastercard і упевнитися в тому, що балансу досить для здійснення операції.

Як сплатити мобільний додаток для роботи через MyPay?

Для початку роботи з сервісом МайПей виберіть необхідний тип послуг і здійсните наступні дії:

 • введіть номер позивного;
 • вкажіть суму;
 • внесіть номер банківської карти;
 • натисніть кнопку «Оплатити».

Сума оплати надійде на рахунок протягом декількох хвилин, і ви зможете приступити до роботи в обраній службі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини