Сплатити послуги Таксі 271.Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Служба таксі 271 надає якісні послуги в Одесі. Переваги цієї компанії виражаються в тому, що замовити таксі можна не тільки по телефону, але ще на сайті в режимі онлайн або через мобільний додаток таксі 271. Крім цього, фірма запрошує до вигідної співпраці водіїв з власним авто без вступних і застав, а також пропонує вільний графік роботи, велика кількість замовлень, допомогу в отриманні ліцензії. Основні вимоги - наявність автомобіля, мобільного телефону з виходом в інтернет. Фахівці допоможуть в установці програми на ваш телефон, через яку будуть надходити замовлення. Оплатити послуги диспетчерів і можливість користування програмою можна банківською картою на сайті MyPay.

Як здійснити оплату Таксі 271 в Одесі?

  •  Введіть номер свого позивного;
  •  суму;
  •  спосіб оплати Visa / Mastercard, після цього нижче з'явиться повна сума з урахуванням комісії;
  •  в кінці натискаєте СПЛАТИТИ.

Переваги поповнення особових рахунків і банківських карт через MyPay

За допомогою даного сайту ви легко можете оплатити як таксі 271, так і ряд інших послуг, наприклад, комунальні, хостинг, інтернет, поповнити онлайн-ігри, мобільний зв'язок, перевести гроші на особовий рахунок або банківську карту будь-якого банку України.

Для того щоб повноцінно користуватися всіма перевагами МайПей, необхідно пройти реєстрацію. На відміну від Приват24 ми не запитуємо ніяких ідентифікаційних та паспортних номерів. Все, що вам потрібно - ввести регіон, ПІБ, електронна адреса, контактний номер телефону та пароль. Далі у вас з'явиться особистий кабінет, де буде зберігатися історія перекладів грошей і поповнень особових рахунків, а також інші операції, проведені на сайті.

В Особистому кабінеті ви можете включити функцію регулярного платежу. Ми цінуємо кожного, хто приєднався до нас, тому всі зареєстровані користувачі отримують приємні бонуси і знижки від сервісу. Вся особиста інформація надійно захищена на технічному рівні, а також відповідно до закону України про конфіденційність даних.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини