Сплатити послуги Таксі 306. Київ


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Програма від Таксі 306 дуже популярна і затребувана у водіїв Києва, бажаючих працювати в вільному графіку. В режимі онлайн користувач отримує замовлення від оператора, вибирає самостійно час роботи. Єдина база включає понад 300 служб, щодня обробляється 200 000 заявок. Немає необхідності більше чекати замовлення, працювати можна безперервно. Система показує найближчих пасажирів, що виключає «холостий» хід.

Стабільний інтернет і оплачена програма від Таксі 306 на мобільному - все, що потрібно для роботи. Поповнити баланс можна через систему MyPay всього за хвилину, для цього необхідно виконати кілька дій.

Як cплатити послуги Таксі 306 в Києві через MyPay?

При реєстрації в програмі користувач отримує свій унікальний «Позивний», він визначає особовий рахунок водія. Його точність важлива при перерахуванні грошей з банківської карти. Щоб кошти були зараховані, необхідно виконати наступні дії:

  • зареєструватися в сервісі MyPay;
  • ввести свій позивний;
  • задати суму платежу;
  • натиснути на «Оплатити».

Сервіс пропонує вже готові шаблонні сум (50, 100 і 200), але можна ввести значення самостійно. Щоб поповнити баланс за допомогою банківської карти Visa або Mastercard, більше не доведеться користуватися Приват24. МайПей пропонує більш зручні умови, наприклад, використання банківської картки, емітованої будь-яким фінансовим закладом, а не тільки ПриватБанком. При заповненні даних система пропонує зберегти шаблон для подальшого використання, потрібно поставити галочку в разі угоди.

Переваги сервісу:

За допомогою MyPay вигідно не тільки вносити гроші на особовий рахунок Таксі 306, але і користуватися іншими сервісами:

Система надійно захищена, забезпечує швидку обробку даних і зарахування приходять від секунд до декількох хвилин гарантовано. В Особистому кабінеті знаходиться повна історія операцій і статус їх проведення, що дозволяє контролювати роботу.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини