Сплатити послуги Таксі 3303. Дніпропетровськ


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таксі 33-03 - надійний транспортний сервіс в Дніпрі, що надає комфортабельні машини і дозволяє ефективно планувати свій бюджет. Для успішного обслуговування населення міста сформована програма для власників авто, яка дозволяє в режимі онлайн користуватися інформаційними послугами диспетчерської служби. Оплатити їх можна за допомогою банківської карти і комп'ютера, ноутбука, смартфона, будь-якого іншого пристрою, підключеного до інтернету.

Якщо вам необхідно поповнити рахунок за інформацію по таксі 33-03 в Дніпрі, скористайтеся зручним онлайн-сервісом МайПей. Навіть недосвідчений користувач зможе розібратися в його пристрої, а гроші надійдуть на особовий рахунок протягом декількох хвилин.

Переваги MyPay

Основними перевагами сервісу є такі.

  •  Оператори, що працюють на сайті, завжди прийдуть на допомогу, якщо ви не зможете поповнити особовий рахунок або перевести гроші.
  •  Конфіденційність фінансових і особистих відомостей - найважливіша умова безпеки платежів в інтернеті. На порталі Mypay вони зберігаються в суворій таємниці, вся інформація захищена як законодавчо, так і технічно, завдяки напрацюванням наших фахівців.
  •  Постійні клієнти, користуючись нашими послугами, отримують значні знижки і бонуси. Історія проведених платежів доступна кожному, хто зареєстрований на MyPay.

Як оплатити сервіс таксі 33-03 за допомогою банківської карти?

Простий процес реєстрації - початок роботи з сайтом. Введіть e-mail, пароль, регіон, ім'я.

  • Ваш позивний - номер від таксі 33-03, яким ви користуєтеся в роботі.
  • Сума. Вказуєте, скільки грошей вам потрібно покласти на свій баланс.
  • Банківська картка. Вибираєте той варіант, який у вас є - Mastercard або Visa.
  • «Оплатити». Цю кнопку необхідно натиснути в самому кінці.

Як і в Приват24, заплатити за допомогою MyPay можна за кабельне телебачення, комуналку, хостинг, а також погасити штрафи, зробити інші платежі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини