Сплатити послуги ABA CAR TAXI. Львів


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Водіям з власними автомобілями раді в таксі ABA CAR TAXI у Львові. Цей популярний перевізник привертає автовласників для роботи, надаючи замовлення через спеціальний додаток, яке легко встановити на смартфон або планшет. Але щоб була можливість отримувати заявки, потрібно оплатити послуги даного таксі. Зробити це можна онлайн за допомогою сервісу MyPay. Вам знадобиться банківська карта Mastercard або Visa.

Як оплатити ABA CAR TAXI у Львові?

Щоб продовжити роботу в таксі, слід покласти гроші на особовий рахунок. Для цього буде потрібно зробити такі кроки:

  • ввести позивний;
  • вказати або вибрати суму;
  • прийняти умови оферти;
  • перевірити правильність заповнення інформації;
  • заповнити дані банківської картки;
  • завершити операцію.

Для ABA CAR TAXI мінімальна сума для розрахунку становить 1 копійку, а максимальна не може перевищувати 4 999.99 грн. за один переклад. Після введення суми нижче поля відображається разом значення з урахуванням комісії.
Зручно буде зберегти дані банківської картки при частому використанні сайту, це дозволить заощадити час на введенні номера та терміну дії. Дані можна видалити або відредагувати при необхідності.

Чому використовувати MyPay вигідно?

Користуватися сайтом можна не тільки з ноутбука або комп'ютера, підтримується доступ і зі смартфона або планшета. Система розвивається, додаються нові послуги, компанії, сервіси, провайдери і оператори. Сайт зручно структурований, впроваджена функція розумного пошуку.
Від Приват24 МайПей відрізняється великим вибором сервісів, зараз в каталозі більше 2000 найменувань і список регулярно доповнюється. Головна перевага MyPay в тому, що він дозволяє, не виходячи з дому або перебуваючи в дорозі, провести потрібні фінансові операції. Не потрібно шукати термінали самообслуговування, стояти в чергах і витрачати час. Тепер досить у кілька кліків все це зробити на сайті.
Щоб поповнити рахунок або оплатити послугу потрібно ввести дані банківської картки. Вони ретельно захищені, не передаються третім особам. Комісія за користування системою мінімальна.

Інші сервіси MyPay

Крім можливості заплатити за інформаційні послуги ABA CAR TAXI, на сайті є і інші затребувані сервіси. Ви можете:

Після завершення операції можна отримати чек або квитанцію, скачати її або роздрукувати при необхідності.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини