Сплатити послуги Таксі Алмаз. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Служба Алмаз-Таксі - добре підібрана команда професіоналів, які допоможуть в будь-якій нестандартній ситуації, коли необхідний автомобіль. Недорогий і зручний сервіс, машини економ і бізнес-класу, а також можливість замовити заміську поїздку зробили Алмаз популярною і затребуваною в Києві компанією.

Власники машин можуть стати водіями фірми. Для цього знадобиться встановити на телефон або планшет додаток, в ньому будуть відображатися замовлення від клієнтів. За кожну прийняту заявку з особового рахунку автомобіліста буде зніматися певний відсоток. Програма відстежує переміщення водія, підбирає найбільш підходящі заявки.

Поповнити баланс легко і швидко можна за допомогою платіжної системи MyPay. Це аналог Приват24, тільки зручніше, оскільки розплачуються на ньому можна банківськими картами різних фінансових установ України.

Як сплатити послугу?

Щоб покласти гроші на рахунок, вам знадобиться:

  •  Електронне комп'ютерний пристрій з виходом в інтернет - з його допомогою клієнт заходить на сайт і знаходить сторінку таксі Алмаз.
  •  Реєстрація допоможе створити свою сторіночку для оплати онлайн - впоратися з цим завданням зможе навіть новачок. Просто заповніть невелику форму.
  •  Вкажіть спосіб оплати - банківську карту - Visa, Mastercard, а потім введіть її номер, щоб з неї можна було зняти гроші.
  •  Впишіть в потрібний розділ суму, яку збираєтеся внести.
  •  Натисніть на «Оплатити», щоб завершити операцію.

Це все. Через кілька хвилин система повідомить вам, що транзакція пройшла успішно, зазначена сума надійшла на особовий рахунок одержувача - служби таксі Алмаз в Києві.

Чи так це зручно?

Скориставшись MyPay всього один раз, ви із задоволенням продовжите працювати з нами онлайн, тому що знайдете чимало переваг спільної співпраці:

  •  ми пропонуємо більше 2000 сервісів, які допоможуть поповнити мобільний, кабельне ТБ, інтернет, заплатити за послуги ЖКГ;
  •  всі внесені дані залишаться в таємниці, їх конфіденційність охороняється законом і технічно, інформація нікому не доступна крім вас;
  •  комісія за переказ грошей з банківської карти мінімальна;
  •  якщо знадобиться допомога - наші фахівці готові вам допомогти цілодобово.

Почніть користуватися нашим онлайн-сервісом, це насправді зручно і вигідно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини