Сплатити послуги Таксі Баварія. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Таксі Баварія пропонує водіям заробляти на перевезеннях в Києві. Вони зможуть отримувати замовлення на поїздку від оператора в режимі онлайн. Завдяки такій системі обслуговування, водієві не доведеться довго чекати або самостійно підшукувати клієнтів. Безперервна робота забезпечується єдиною базою служб, до якої входить понад 300 організацій. Система обробляє замовлення, що надійшло від пасажира, і водій отримує координати миттєво. Завдяки правильному розподілу заявок, вам не доведеться їхати порожнім - 200000 замовлень в день забезпечать роботу для кожного співробітника.

Почати співпрацю з Таксі Баварія можна прямо зараз, завантаживши додаток на смартфон. Оплатити послуги можна онлайн використовуючи електронну касу MyPay в будь-який час. Для цього достатньо підключити інтернет в телефоні або планшеті.

Схема оплати послуг Таксі Баварія в Києві за допомогою сервісу MyPay

Щоб поповнити рахунок за допомогою нашого сервісу, пройдіть просту реєстрацію. Щоб авторизуватися в системі, потрібно ввести позивний, який був присвоєний вам в службі. Він є альтернативою особовому рахунку. Ви можете зберігати й запам'ятати введені дані, оскільки це забезпечить точність перекладу грошей з банківської карти. Зарахування грошей на ліцевойсчет відбудеться після того, як клієнт виконає такі завдання:

  • зареєструється;
  • введе особистий позивний;
  • вкаже суму платежу;
  • натиснути кнопку «Сплатити».

Для того щоб успішно поповнити свій баланс, клієнт сервісу може скористатися банківською картою Visa і Mastercard. Важливо уточнити, що поповнювати рахунок можна не тільки за допомогою банківських карт ПриватБанку, а й будь-якого іншого закладу. Це спрощує роботу з сервісом, виключаючи необхідність здійснювати оплату виключно за допомогою Приват24. Користувачі МайПей можуть зберегти шаблон оплати, що дозволить спростити поповнення балансу в майбутньому.

Переваги електронної каси

Електронна система МайПей дозволяє оплачувати послуги без праці і зволікань. За допомогою сервісу, клієнти можуть не тільки поповнити баланс Таксі Баварія, а й здійснити такі операції:

Всі вироблені операції зберігаються в особистому кабінеті, а система забезпечує надійність і конфіденційність персональної інформації клієнта. Вам не доведеться довго чекати переказу коштів - вони будуть зараховані протягом декількох хвилин.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини