Сплатити послуги Таксі Шарм. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Жителі Києва вже кілька років користуються послугами таксі Шарм. Компанія надає можливість замовити машину для поїздок по місту. Диспетчери протягом декількох хвилин приймають замовлення, а професійні водії забезпечують швидку подачу автомобіля обраного класу. Служба Шарм пропонує власникам машин роботу. Досить встановити на свій смартфон з підключеним інтернетом програму, в якій будуть відображатися заявки від пасажирів і намагатися вчасно оплатити її.

Найбільш зручний варіант оплати - сервіс MyPay. Щоб поповнити свій особовий рахунок, достатньо мати під рукою пристрій з онлайн-доступом до мережі і зайти з його допомогою на сайт. Зареєструвавшись, повертайтеся на сторінку компанії. Тут ви зможете оплатити послугу за допомогою банківської карти.

Як поповнити баланс онлайн?

Користуватися сервісом легко. У сайту зрозумілий інтерфейс, є підказки, компанії структуровані по розділах. Щоб покласти гроші на баланс і далі отримувати заявки від таксі Шарм, достатньо заповнити такі графи:

  •  Введіть свій позивний.
  •  Вкажіть суму, призначену для оплати. Покласти на особовий рахунок можна від 2 до 4999 грн.
  •  Виберіть як засіб оплати банківську карту Mastercard або Visa.
  •  Завершальний крок - кнопка «Оплатити».

Протягом двох-трьох хвилин гроші спишуться з вашої банківської карти і надійдуть адресату.

Чому MyPay можна довіряти?

За допомогою сервісу МайПей можна заплатити не тільки за послуги таксі Шарм, на сайті ви також зможете зробити інші платежі:

Вся інформація про проведені фінансові операції шифрується. Сайт зроблений таким чином, що зайти на вашу особисту сторінку і подивитися історію платежів, зробити переказ грошей можете тільки ви самі. Всі дані захищені законодавчо і на технічному рівні, а комісія за здійснення транзакцій мінімальна.

За способом користування система MyPay нагадує Приват24, але вона зручніше тим, що користуватися нею можуть володарі різних банківських карт, виданих не тільки ПриватБанком, а й іншими фінансовими установами Києва та України. Якщо раніше вони не могли скористатися онлайн-банкінгом, то тепер отримали таку можливість.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини