Сплатити послуги Таксі Чемпион


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

Чемпіон - Vip-таксі з автопарком, що складається з машин іноземного виробництва преміум і бізнес-класу. Радіус дії служби - вся Україна, від Одеси до Луцька і від Івано-Франківська до Полтави. Послуги надаються за допомогою мобільного додатку через компанію, де у кожного таксиста є свій позивний і пароль. Завдяки програмі водієві видно майбутні замовлення, з варіантом оплати. За використання додатка шофер оплачує певний відсоток. Поповнити баланс, перевівши гроші на особовий рахунок, можна через сервіс МайПей.

Порядок дій по оплаті

Знайшовши сторінку таксі Чемпіон в онлайн-сервісі Mypay, дотримуйтесь вказівок:

  • Введіть номер вашого позивного в компанії Чемпіон.
  • Вкажіть бажану суму оплати. Для зручності з правого боку розміщені підказки з сумою грошей 50, 100 і 200 грн. Допустимий мінімальний внесок становить 1 гривню, а максимальний - 3000 гривень.
  • Із запропонованих варіантів оплати виберіть оптимально підходить (Visa / Mastercard). Можете поставити галочку нижче, щоб зберегти введені дані банківської картки, і наступного разу процес поповнення особового рахунку буде проведено в лічені хвилини.

Перевіривши ще раз достовірність зазначених даних, суми грошей, натисніть кнопку «Оплатити».

MyPay: дбаємо про ваш час

Швидкість виконання онлайн-замовлення і безпека - головні критерії, що впливають на зростання популярності служби таксі Чемпіон. А платежі за допомогою інтернету без використання банківської карти - найбільш інноваційна форма оплати. Онлайн-сервіс MyPay, нарівні з сервісом Приват24, об'єднав в собі найбільшу кількість технологій, що дозволяють максимально швидко провести оплату:

Крім того, через сервіс можна подати оголошення, провести грошовий переказ, купити квитки і допомогти благодійним фондам. У число наших переваг входить доступність - поповнити банківську карту або оплатити платіж можна в будь-який час дня і ночі, а також простота використання - будь-який бажаючий, без спеціальних навичок може зареєструватися. Пишаємося ми і своєю системою безпеки, надійно шифрує передану інформацію. МайПей - ваш надійний помічник в повсякденному житті!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини