Сплатити послуги Таксі «ЕКОНОМ-АВТО»

Знайдено: 3 сервісів

При замовленні таксі далеко не всім потрібні шикарні автомобілі. Є чимало ситуацій, коли таксі наймають для літніх людей, перевезення речей, поїздки на дачу. У таких ситуаціях зручно скористатися послугами компанії ЕКОНОМ-АВТО, яка забезпечує клієнтів надійними зручними автомобілями економ-класу. Водії, які співпрацюють зі службою таксі економ-АВТО, тепер можуть оплатити інформаційні послуги диспетчерів в режимі онлайн на порталі MyPay. Для того щоб поповнити особовий рахунок, потрібно мати під рукою електронний гаджет з виходом в інтернет, а також банківську карту Mastercard, Visa з достатньою кількістю коштів.

Чому зручніше скористатися електронним переказом грошей?

Послуга переказу грошей онлайн відома нашим співвітчизникам завдяки сервісу Приват24. Але у МайПей є відмінне перевага: у нас ви зможете скористатися банківською картою будь-якого фінансової установи, незалежно від того, де і ким вона випущена.

З нами зручно співпрацювати!

Як здійснити оплату послуг Економ-Авто?

Це зовсім не складно.

Після того як ви зробите ці кроки, ви побачите повідомлення від системи про те, що транзакція здійснена. Це означає, що можна спокійно працювати далі - гроші переведені ЕКОНОМ-АВТО.