Сплатити послуги Таксі Економ Авто. Київ


Мінімальна сума поповнення: 9999 грн. Максимальна сума поповнення: 0 грн.

Ви проживаєте в Києві, у вас є особисте авто, вільний доступ в інтернет з мобільного або планшета, і бажання заробити? Тоді вам необхідна програма від Таксі Економ. У чому її перевага? Головне - сучасний підхід до роботи. Водієві не потрібно кататися по Києву в пошуку клієнта, всі замовлення знаходяться в базі і обробляються відразу. Немає холостого ходу, онлайн-система показує пасажирів, які розташовуються поблизу. Постійна завантаженість, до закінчення маршруту вже є нові замовлення і зовсім недалеко. Користувач сам вибирає замовлення і час роботи.

Програма платна, але завдяки зручному підбору локації для роботи, обліку місцезнаходження водія і пасажирів вона себе окупає за рахунок економії палива. До того ж в програмі ви можете розрахувати, скільки грошей заробили. Поповнити баланс додатки можна через сервіс MyPay, використовуючи особовий рахунок і банківську карту.

Як сплатити послуги Таксі Економ через MyPay?

Для того щоб гроші прийшли за адресою необхідно виконати следующе кроки:

  • створити обліковий запис в системі;
  • вибрати сервіс;
  • ввести позивний;
  • задати суму;
  • погодитися з умовами;
  • підтвердити дії натисненням на кнопку «Оплатити».

Для поповнення можна використовувати будь-яку банківську карту, головне, щоб це була Visa або Mastercard. Щоб поповнити особовий рахунок більше не доведеться користуватися Приват24, йти в термінал або касу. Гроші в Таксі Економ надходять за лічені хвилини.

Факти про MyPay:

Сервіс являє собою єдину систему, в якій можна не тільки продовжити термін використання програми Таксі Економ, а й оплатити такі послуги як:

Сервіс гарантує 100% зарахування коштів. Дізнатися статус операції, термін обробки запиту і подробиці перекладу можна, використовуючи Особистий кабінет. У ньому зберігається історія платежів, є можливість роздрукувати квитанцію.

Система гарантує повну конфіденційність, захист транзакцій, даних банківської карти. Є можливість автоматичного заповнення форми шляхом створення шаблону.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини