Сплатити послуги Таксі Еко(Taksi Eko) Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Таксі Еко пропонує водіям заробити гроші в Одесі, працюючи у вільному графіку. Служба Таксі Еко пропонує претендентам встановити додаток на телефон або планшет, яке дозволить отримувати замовлення від оператора в режимі онлайн. Завдяки швидкій обробці замовлень і обчисленню місцезнаходження водія, оператор створює максимально зручний маршрут для співробітника і пропонує йому ті замовлення, які знаходяться поруч з ним.

Для того щоб вам більше не доводилося самостійно шукати пасажирів і роз'їжджати по Одесі порожнім, слід тільки забезпечити безперебійне підключення до інтернету на смартфоні і оплатити послуги додатки. Здійснити оплату швидко і вигідно дозволить сучасний сервіс для онлайн платежів MyPay.

Сплатити послуги Таксі Еко на МайПей можна за пару хвилин

MyPay - надійна сучасна платформа, яка дозволяє клієнтам розплачуватися за товари і послуги, використовуючи тільки банківську карту. Сервіс простий у використанні і дозволяє поповнити рахунок мобільного телефону або баланс для оплати послуг Таксі Еко за пару хвилин. Для цього користувачеві системи необхідно:

  • вказати номер позивного - особового рахунку;
  • внести необхідну суму;
  • вказати номер банківської карти Visa або Mastercard;
  • завершити оплату.

У процесі роботи з сервісом клієнт може використовувати банківські картки, емітовані будь-яким банком - це один з важливих аспектів, які відрізняють роботу МайПей від Приват24. Користувачі можуть оплатити послуги без реєстрації, але це не дасть ніяких бонусів і знижок, як для тих, хто витратить ще пару хвилин на реєстрацію.

MyPay - універсальний сервіс

Зареєстровані користувачі сервісу МайПей зможуть отримати доступ до Особистого кабінету і поповнити свій баланс для розрахунків з різними інтернет-провайдерами, дистриб'юторами, благодійними фондами. З особового рахунку можна легко оплачувати:

З МайПей ви зможете легко і швидко заробляти в службі таксі, а також здійснювати всі необхідні розрахунки в перервах між роботою, не залишаючи робочого місця! Ваші транзакції залишаться конфіденційними, а при регулярному використанні сервісу, будуть гарантовано нараховані бонуси, якими також можна оплачувати послуги або товари в мережі!

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини