Сплатити послуги Таксі Еверест. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Служба Таксі Еверест в Києві пропонує водіям скористатися зручним додатком для відстеження замовлень від пасажирів. Такий сервіс дозволить водієві швидко заробляти гроші, не витрачаючи час на тривалі пошуки клієнтів. Більш того, в системі зареєстровано близько 300 служб таксі, які щодня обробляють сотні тисяч заявок в режимі онлайн. Кожен водій в системі забезпечений безперервної роботою і може розвозити пасажирів по максимально зручному маршруту, без порожніх поїздок. Встановити додаток можна на будь-який планшет або смартфон, попередньо оплативши його.

Якщо ви вирішили заробити на перевезеннях в Києві і хочете скористатися перевагами співпраці зі службою Таксі Еверест, оплатіть послуги компанії онлайн, використовуючи сучасну платформу MyPay.

Як використовувати сервіс МайПей для оплати послуг в інтернеті?

Зайшовши на платформу електронної каси МайПей, користувачеві буде запропоновано пройти реєстрацію. Процедура включає в себе заповнення стандартних полів. Кожному водієві, який почав працювати в таксі присвоюється позивний, який служить ще і особовим рахунком. Згодом при бажанні оплатити послуги програми в інтернеті, ви зможете використовувати саме цей особовий рахунок. Для того щоб перевести гроші на свій баланс в МайПей, вам буде потрібно:

  • вказати свій позивний;
  • внести суму поповнення (можна вибрати із запропонованих варіантів або ввести вручну);
  • вказати номер банківської карти;
  • натиснути кнопку «Сплатити».

Для розрахунків в системі можна використовувати виключно банківські картиVisa або MasterCard. В даному сервісі, на відміну від Приват24, неважливо, який саме банк є емітентом зазначеної користувачем банківської карти. Крім того, при наявності інтернету, клієнт може користуватися сервісом цілодобово. Важливо перевірити точність внесення даних - так ви не зробите помилок в спробі поповнити баланс або оплатити послуги в інтернеті.

Вигода використання MyPay для водіїв Таксі Еверест

Сервіс МайПей гарантує конфіденційність інформації користувачів і персональних даних клієнтів. Завдяки впровадженню сучасних систем захисту, сумніватися в надійності електронної каси не доводиться. Водії таксі Еверест можуть використовувати сервіс не тільки для оплати послуг за користування додатком для роботи, а й здійснювати інші важливі платежі: поповнити мобільний зв'язок, інтернет, заплатити за ігри, соціальні мережі, перевести кошти.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини