Сплатити послуги Таксі 306. Харків


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Служба таксі «306callback» пропонує широкий спектр послуг в місті Харків. Співпраця для водіїв має ряд переваг. Перше - вільний графік роботи, без будь-яких вступних внесків, застав. Друге - вигідні тарифи, що забезпечують великий обсяг роботи і гнучка форма оплати -% з замовлення. Крім того, ми взаємодіємо більш ніж з 300 партнерськими службами, в число яких входить MobileTaxi (автоматичний збір замовлень). Щоб працювати зі службою таксі «306callback» в Харкові, необхідно пройти співбесіду, завантажити додаток і поповнити особовий рахунок за допомогою MyPay - аналогом сервісу Приват24, але з більшим числом функцій.

Оплата банківськими картами Visa / Mastercard в MyPay - легко і доступно! 

Щоб провести оплату, дотримуйтесь такими етапами поповнення:

  • Заповніть форму, вказавши присвоєний вам номер позивного. 
  • У віконці нижче введіть суму, необхідну для зарахування. Швидкі кнопки на 50, 100 і 200 гривень прискорять процес вибору. Дозволено мінімальний внесок з банківської карти в 1 копійку, а ось найбільша сума грошей становить - 4999, 99 коп. 
  • Варіант оплати визначте відповідно до зазначених способів оплати. 
  • За бажанням, щоб полегшити процес заповнення особового рахунку таксі 306 в наступний раз, встановіть галочку навпроти «Зберегти дані форми». 
  • Не забудьте натиснути кнопку «Сплатити». 

MyPay - швидкі платежі 

Завдяки мобільному додатку таксі306 забезпечується стабільна зв'язок між водієм і диспетчерською службою, без застосування додаткових атрибутів (рація). Зручність механізму взаємодії полягає і в оплаті, особливо якщо платіж проходить через онлайн-сервіс MyPay. Що ми пропонуємо?

  • Оперативність проведення платежів - всі дії по зарахуванню грошей здійснюються в онлайн-режимі, а доступні 24 години на добу. 
  • Надійність. При проведенні фінансової операції, квитанція клієнта реєструється в єдиній фінансовій системі, а на вимогу видається в паперовому варіанті. 
  • Зручний формат оплати. Платіж можна провести, незалежно від того, в якому куточку міста / країни ви перебуваєте. 

Електронна платіжна система МайПей дозволяє сплатити будь-які види послуг, від переказiв з однієї банківської карти на іншу, до поповнення особового рахунку в онлайн-іграх і оплати інтернету / TV.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини