Сплатити послуги Таксі Халява


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таксі Халява є однією з провідних служб таксі в багатьох містах центрального регіону України і виручає в складних ситуаціях їх жителів. Водії, які співпрацюють з сервісом Халява, можуть тепер оплатити інформаційні послуги, практично не відриваючись від роботи. Щоб поповнити необхідний вам рахунок онлайн, досить зайти на сайт MyPay, виконати кілька нескладних дій і гроші з вашої банківської карти Visa, Mastercard тут же підуть відповідному адресату.

Як провести оплату?

Зайдіть на портал MyPay і в розділі таксі знайдете сторінку сервісу Халява. Сам процес оплати схожий на той, який використовується в Приват24, тільки розплачуватися можна будь-банківською картою.

  • Пройдіть реєстрацію на сайті. Впишіть у відповідні графи у верхній частині сторінки: регіон, електронну адресу, прізвище, ім'я, номер телефону. Придумайте пароль - зберігайте його в таємниці!
  • У верхній частині сторінки вводите свій позивний.
  • Там, де написана сума, вписуєте, на скільки ви хочете поповнити рахунок. Можна скористатися підказкою, вказати готову суму - 50, 100, 200 грн.
  • Засіб оплати - банківська карта, вкажіть її номер.

Ще раз перевірте правильність цифр, тому що вже через кілька хвилин гроші підуть з вашої картки за вказаною адресою. Якщо все вірно, тисніть «Оплатити». Тепер можна спокійно очікувати повідомлення від системи, що транзакція успішно завершена.

MyPay: що необхідно знати?

Зовсім недавно оплатити свої рахунки можна було тільки готівкою в касі, офісі, через термінал на вулиці. Тепер всі платежі можна здійснювати онлайн, не встаючи з водійського крісла.

  • У МайПей діє понад 2000 сервісів, тому тут ви легко можете поповнити мобільний, інтернет, заплатити за послуги ЖКГ - світло, газ, воду, провести оплату квитків на транспорт і т.д.
  • Часу такий спосіб оплати займає зовсім небагато, зробити переказ грошових коштів можна на дачі, за містом, пізно вночі.
  • Ваші особисті дані, інформація про суми, які ви переводите, надійно захищена законодавством України та технічними засобами захисту.

Використовуйте можливості сервісу MyPay - це висока швидкість здійснення платежів і комфорт!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини