Сплатити послуги Таксі Каста


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Хочете заробляти на перевезеннях, без простоїв і порожніх поїздок по місту? Таксі Каста пропонує водіям вигідні умови роботи. Для початку співпраці автовласникам необхідно встановити мобільний додаток на свій смартфон або планшет, оплатити його і відстежувати онлайн замовлення пасажирів, що надходять від оператора служби. Ви отримуєте можливість працювати безперервно, підбираючи пасажирів, які знаходяться в районі вашого місцезнаходження.

Швидко оплатити додаток для роботи в Таксі Каста допоможе сучасний сервіс MyPay. Сайт доступний для кожного користувача, у якого підключений інтернет, що дозволяє поповнювати баланс онлайн в будь-який зручний час.

Як сплатити послуги Таксі Каста через МайПей?

Популярність додатків для роботи в Таксі Каста зросла завдяки можливості працювати у вільному графіку і завжди мати доступ до реальних замовлень пасажирів. Кількість заявок в системі може досягати порядку 200 000, що забезпечує роботу буквально кожного співробітника. Оплатити цю програму можна, зареєструвавшись на сайті МайПей, де вам буде привласнений особистий позивний, що відображає номер особового рахунку. Система приймає гроші з банківських карт, емітованих будь-яким банком, що істотно спрощує роботу з нею. Так, на відміну від сервісу Приват24, ви зможете поповнити баланс банківськими картами Visa або Mastercard саме того банку, послугами якого користуєтеся вже давно.

Процес поповнення займе лічені хвилини, оскільки вам необхідно виконати всього 4 дії:

  • внести «Позивний» - особовий рахунок;
  • вказати суму транзакції;
  • ввести номер банківської карти;
  • підтвердити переказ.

Перед завершенням операції перевірте коректність введеної інформації. Це дозволить уникнути труднощів і поповнити саме ваш особовий рахунок! Гроші будуть зараховані на баланс протягом пари хвилин. Використовуючи МайПей, ви також зможете розплачуватися за інші послуги та покупки в інтернеті, переводити гроші на мобільний телефон і здійснювати різні маніпуляції з криптовалютою.

Переваги MayPay

Удосконалена система захисту MyPay дозволяє:

  • захистити дані користувачів;
  • створити гнучку систему знижок для вигідного співробітництва;
  • об'єднати оплату різних послуг в одному ресурсі.

Сервісом MyPay користуються люди, які бережуть свій час, хочуть економити на шопінг в мережі і успішно заробляти. Реєструйтеся в системі і відчуйте всі переваги особисто!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини