Сплатити послуги Таксі КВН. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Компанія КВН Таксі пропонує співпрацю водіям в Києві. Все, що необхідно для роботи - приватне авто, телефон з виходом в інтернет і вільний час. Потрібно встановити на смартфон або планшет спеціальний додаток, для роботи з яким користувач отримує позивний, також у фірмі у нього з'являється особовий рахунок, який необхідно поповнювати, щоб бачити заявки в програмі. Водій сам вибирає графік роботи, які замовлення приймати і коли влаштовувати перерву. Поповнити додаток можна через банківську карту Visa або Mastercard, використовуючи систему MyPay.

Як сплатити Таксі КВН в Києві через MyPay?

Необхідно виконати наступні дії:

  •  вказати позивний;
  •  ввести суму від копійки до 4999 грн .;
  •  вибрати банківську карту для розрахунку;
  •  при необхідності зберегти її дані;
  •  погодитися з умовами системи;
  •  натиснути «Сплатити».

Система пропонує готові суми 50, 100 і 200, як найбільш популярні. Відразу під обраної сумою показана кінцева комісія за операцію. Обробка запиту займає всього кілька секунд, час проведення операції залежить від обраного сервісу.

Перевірити статус транзакції можна в Особистому кабінеті, доступна докладна інформація про угоду, електронний чек. Можна зберегти шаблони, щоб не заповнювати форму заново наступного разу або налаштувати автопополненія. Гроші на особовий рахунок надходять без затримки за лічені хвилини. Необхідно оновити додаток Таксі КВН, щоб надходження відобразилося.

Переваги онлайн-системи MyPay

MyPay - альтернатива Приват24, в списку його послуг не тільки Таксі КВН, а й безліч інших сервісів. Поповнити їх можна в режимі онлайн, використовуючи банківську карту будь-якого банку. Ми стягуємо мінімальну комісію. Ведеться історія операцій, що дозволяє контролювати кошти. Використовуючи наш ресурс, ви також зможете:

У разі виникнення питань звертайтеся до консультантів, технічна підтримка працює цілодобово. Ми гарантуємо безпеку і конфіденційність введеної вами інформації.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини