Сплатити послуги Таксі Limon


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таксі Лимон пропонує водіям заробляти на перевезеннях в Києві, використовуючи мобільний додаток для отримання замовлень в режимі онлайн. Така програма забезпечує кожного водія стабільним заробітком і дозволяє уникнути порожніх поїздок або простоїв. Тепер вам не доведеться шукати пасажирів, довго роз'їжджаючи по Києву. Просто підключіть інтернет на планшеті або смартфоні, завантажте додаток і почніть заробляти реальні гроші!

Для того щоб водій Таксі Лимон отримав доступ до онлайн замовлення, йому необхідно сплатити послуги додатки. Це зручно зробити через сучасну платформу MyPay.

Оплачуємо послуги Таксі Лимон за допомогою сервісу МайПей

Сервіс MyPay дозволить водієві швидко поповнити баланс для оплати послуг Таксі Лимон при наявності інтернету, в будь-який час і в будь-якому зручному місці. Схема роботи з електронною касою проста, вам необхідно:

  • зареєструватися:
  • ввести свій персональний «Позивний», який служить особовим рахунком;
  • вказати необхідну суму поповнення;
  • ввести дані банківської картки;
  • підтвердити оплату, натиснувши кнопку «Оплатити».

Процес реєстрації в системі не займе багато часу, після цього у вас буде доступ до Особистого кабінету, де можна буде переглядати всю історію платежів. Справа в тому, що особовий рахунок користувача - індивідуальний, і внесення позивного дозволяє попередити помилки під час поповнення. Електронна каса МайПей приймає гроші з будь-яких банківських карт, на відміну від сервісу Приват24. Єдина умова - банківська карта повинна бути або Visa, або Masterсard.

Вигоди від використання МайПей

Сервіс MyPay оснащений надійною системою захисту, яка передбачає конфіденційність інформації користувачів і персональних даних. Витік ваших даних неможлива, а переказ коштів відбувається за лічені хвилини! Більш того, водії можуть не тільки поповнити баланс для оплати додатки таксі, а й успішно розраховуватися за послуги мобільного зв'язку, інтернет, комунальні платежі, здійснювати операції з електронними грошима. Для постійних користувачів, які зареєстровані в системі, передбачені вигідні акції і знижки - вони дозволять економити на подібних операціях. Якщо у вас виникли питання, просто зв'яжіться з онлайн консультантом, який допоможе розібратися в роботі системи.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини