Сплатити послуги Таксі Любимое. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таксі Улюблене - одне з найвідоміших на таксомоторному ринку України. Його послугами користуються в Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі та інших містах країни. Швидка подача машини, точна сума замовлення, яку оператор називає під час прийому замовлень, комфортна поїздка - все це дозволяє клієнтам економити гроші і час.

Але і самі водії задоволені роботою в таксі Улюблене, оскільки можуть тепер дізнатися всю інформацію про замовлення до його прийому і оплатити програму, не виходячи з авто, банківською картою в режимі онлайн. Для цього можна скористатися сторінкою в MyPay, більш вдалим аналогом Приват24. Щоб зробити платіж, знадобиться картка Mastercard або Visa і підключення до мережі: смартфон, планшет, ноутбук.

Як провести оплату через інтернет?

Щоб поповнити свій рахунок, водіям потрібно зайти на сайті «МайПей» на сторінку «Таксі Улюблене» із зазначенням свого міста і зареєструватися. Далі дієте покроково.

  • Вводите номер свого позивного, який вам присвоєно в компанії.
  • Потім - необхідну суму. Можна ввести одноразово від 2 до 4999 грн.
  • У розділі «Спосіб оплати» вказуєте, що розраховуєтесь банківською карткою і вказуєте її номер.
  • Натискаєте «Оплатити» і поповнюєте особовий рахунок.

Буквально через кілька хвилин гроші надійдуть на вказаний вами рахунок.

Чи вигідно користуватися послугами MyPay?

Варіант оплати онлайн вибирають для себе багато водіїв Києва та інших міст, оскільки вважають, що заплатити таким чином за програму таксі Улюблена - це зручно, швидко. На здійснення платежу буде потрібно всього кілька хвилин, що абсолютно не завадить роботі.

Користувачі відзначають переваги роботи з порталом MyPay:

  • з сайтом просто працювати, оскільки в його оформленні все продумано;
  • оплата через інтернет - надійний спосіб перерахувати навіть велику суму;
  • якщо виникають питання, то служба підтримки цілодобово приходить на допомогу;
  • ті, хто постійно користується сайтом, отримують бонуси і знижки;грошові кошти переводяться з банківської карти миттєво.

Крім того, за допомогою сервісу можливо в тому ж режимі поповнити мобільний або заплатити за дитячий садок, житлово-комунального господарства, купити квитки на літак або поїзд, зробити інші розрахунки.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини