Сплатити послуги Манго таксі. Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Таксі Манго пропонує водіям заробляти на перевезеннях в Одесі, використовуючи просте онлайн додаток для мобільного телефону. Програма розроблена для безперервного розподілу замовлень від пасажирів і своєчасного направлення водіїв до найближчого замовнику. Служба Таксі Манго пропонує вигідні умови співпраці і стабільно високий рівень заробітку для шукачів. Єдина умова - вам знадобитися оплатити і встановити додаток на той гаджет, який завжди підключений до інтернету. Саме таким чином, оператор служби зможе передавати замовлення вам і направляти вас до пасажирів.

Оплатити мобільний додаток для роботи в Таксі манго Одесі ви також можете онлайн, використовуючи сучасний сервіс для мережевих платежів MyPay.

Як сплатити мобільний додаток від Таксі Манго в МайПей?

Для того щоб поповнити особовий рахунок і здійснити оплату мобільного додатка, краще зареєструватися на сайті МайПей. Так ви зможете користуватися всіма привілеями та програмами від служби. Далі виберіть необхідне вам додаток і виконайте наступні дії:

  • наберіть «Позивний», він служить визначником особового рахунку;
  • внесіть суму грошей, яку плануєте перевести на особовий рахунок;
  • вкажіть номер вашої банківської карти;
  • підтвердіть оплату, щоб поповнити баланс.

На сайті можна використовувати банківські карти Visa або Mastercard ,.

MyPay - універсальний сервіс для платежів в мережі

Сплативши додаток для роботи, ви зможете скористатися і іншими услугаміМайПей, наприклад, здійснити комунальні платежі або операції з електронними грошима. Пройшовши просту процедуру реєстрації на сайті, вам будуть зараховуватися бонуси від кожної транзакції, а також ви обов'язково отримаєте:

  • доступ до особистого кабінету, де міститься історія платежів і квитанції з оплати;
  • повну конфіденційність і можливість оплачувати різні послуги і сервіси в інтернеті;
  • надійний захист своєї персональної інформації, завдяки сучасній системі захисту порталу;
  • можливість розраховувати банківською картою будь-якого банку, з достатнім балансом для поповнення особового рахунку, на відміну від поширеного сервісу Приват24.

Щоб користувачі змогли заощадити час при повторному відвідуванні сайту, можна зберегти бланк оплати перед завершенням транзакції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини