Сплатити послуги Таксі Мімакс. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Хочете заробляти перевезеннями в Києві? Таксі Мімакс пропонує вигідні умови співпраці для всіх претендентів. Зручний сервіс дозволяє отримувати замовлення в режимі онлайн, без зволікань і тривалого очікування. Водій отримує можливість працювати безперервно, замовлення надходять від пасажирів, які знаходяться поблизу. Така завантаженість обумовлена швидкою обробкою заявок і відправленням співробітнику координат пасажирів, враховуючи початкове місце розташування водія. Мінімальна витрата часу на обробку замовлень забезпечує високу ефективність роботи служби Таксі Мімакс в Києві. Статистика невблаганна, протягом дня сервіс обробляє близько 200000 заявок від потенційних клієнтів!

Для того щоб працювати було зручніше, водії можуть завантажити додаток на смартфон. Маючи постійний доступ до інтернету, ви зможете безперешкодно поповнювати і оплачувати послуги сервісу онлайн, використовуючи електронний сервіс MyPay.

Як правильно оплачувати послуги Таксі Мімакс в МайПей?

Електронна каса MyPay призначена для швидкого здійснення платежів в інтернеті. Користувачі системи можуть швидко cплатити послуги мобільного оператора, комунальні платежі, поповнити баланс для роботи або розваг, просто зареєструвавшись на сайті. Щоб водій зміг приступити до роботи, йому буде потрібно:

  • пройти реєстрацію на сайті;
  • вказати свій особистий позивний, який також буде містити особовий рахунок користувача;
  • вказати суму, на яку необхідно зробити поповнення;
  • завершити оплату.

В процесі реєстрації користувачам варто звернути увагу на точність введеної інформації, щоб уникнути переведення грошей на інший особовий рахунок.

Переваги MyPay

Користувачі системи МайПей можуть поповнювати баланс банківських карт, оплатити послуги і товари, куплені в мережі, а також - виконувати ряд звичних операцій не користуючись Приват24 або будь-якими іншими додатками. Даний сервіс також привабливий для користувачів:

  • конфіденційністю персональних даних;
  • гнучкою системою знижок і заохочень для постійних користувачів;
  • можливістю розплачуватися банківськими картами Visa іMastercard, емітованими будь-якими банками;
  • цілодобовою роботою, що дозволяє оплатити послуги або перевести гроші на свій рахунок в будь-який час дня і ночі;
  • наявністю особистого кабінету, де зберігається вся історія платежів і переказів;
  • збереженням і доступністю квитанцій.

З MyPay працювати в Таксі Мімакс водіям буде вигідно і просто!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини