Таксі Оптимальне прекрасно зарекомендувало себе в багатьох містах України. Клієнтам подобається вартість замовлення і швидкість виїзду, а водіям - можливість оплатити інформаційні послуги диспетчера банківською картою на сайті MyPay, не виходячи з автомобіля. Для того щоб поповнити рахунок, знадобиться електронний пристрій з виходом в інтернет, а також достатня кількість коштів на банківську карту Mastercard або Visa.

Як поповнити рахунок за інформаційні послуги?

Рекомендуємо спочатку зареєструватися, оскільки вам, швидше за все, знадобиться регулярно здійснювати платежі онлайн. Реєстрація полегшить заповнення наступних форм оплати і дозволить отримувати знижки постійного клієнта.
Таксі Оптимальне працює в багатьох українських містах, тому на сторінці сайту MyPay, яка передбачає поповнення балансу таксі Оптимальне, спочатку необхідно вибрати своє місто - Львів, Запоріжжя, Тернопіль, Кривий Ріг і т.д.

Після цього спокійно чекайте повідомлення про те, що транзакція завершена.

Чи вигідно користуватися послугами MyPay?

Зробивши платіж за все один раз, більшість клієнтів залишаються з нами назавжди, тому що відразу ж бачать наші переваги.

З нами ви можете поповнити будь-які рахунки, заплатити за інтернет, газ, телефон, садок, житлово-комунального господарства, за квитки - ми пропонуємо вам 2000 сервісів і готові завжди обслужити вас!