Сплатити послуги Таксі Оптимальне. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Жителі Києва гідно оцінили таксі Оптимальне, яке надає своїм клієнтам поїздки по найбільш вигідними тарифами. Після надходження дзвінка оператори відразу ж передають замовлення водіям авто, побачити які вони можуть в спеціальній програмі. Система працює таким чином, що за отримання інформації гроші з особового рахунку власників машин списуються автоматично.

Поповнити рахунок можна онлайн - через портал MyPay, який працює за принципом Приват24. Щоб вчасно оплатити інформаційні послуги, необхідно мати смартфон, лептоп, планшет з виходом в інтернет. За кілька хвилин гроші автоматично будуть списані з вашої банківської карти.

Як сплатити послуги диспетчерської служби таксі Оптимальне?

Увійдіть на Mypay. Вам знадобиться ввести мінімальні дані про себе: ім'я, регіон, телефон, електронну адресу. Також придумайте пароль для входу. Наступні кроки займуть лічені хвилини.

  •  Вам необхідно вказати реквізити банківської карти - для оплати підійде як Visa, так і Mastercard.
  •  Введіть свій позивний в таксі Оптимальне - той номер, під яким ви працюєте з диспетчером в Києві.
  •  Вкажіть розмір внесеної суми - від 2 до 4999 грн.
  •  Натисніть на кнопку «Оплатити».

Водії таксі Оптимальне можуть не тільки бачити замовлення онлайн, але і вносити гроші на свій особовий рахунок з мобільного, щоб завжди отримувати заявки від пасажирів.

Переваги Mypay

Основна перевага платіжного порталу MyPay - надання клієнтам більше 2000 сервісів. Тут ви зможете поповнити електронний гаманець, мобільний та інтернет, проплатити квитки на транспорт, екскурсії, заплатити за музичну школу, дитсадок.

До переваг порталу MyPay також відносяться:

  •  мінімальне зняття комісії;
  •  безпеку наданих даних банківської карти, історії платежів, які захищені на законодавчому рівні;
  •  транзакції займають пару хвилин - клієнти характеризують їх як миттєве перерахування;
  •  вся інформація знаходиться на увазі, ви легко зможете нею скористатися, а якщо виникають труднощі - цілодобова телефонна система підтримки допоможе вам з ними впоратися.

І ще один приємний момент: якщо ви залишитеся постійним користувачем МайПей, ви почнете отримувати бонуси і знижки.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини