Сплатити послуги Таксі Панда (Taksi Panda) Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Бажають заробляти перевезеннями в Одесі можуть скористатися вигідною пропозицією від Таксі Панда. Служба використовує онлайн-додаток для мобільних телефонів і планшетів, яке дозволяє водіям приєднатися до великої бази співробітників компанії. Таким чином, водій отримує можливість заробляти гроші, без простоїв і порожніх поїздок по Одесі. Все, що потрібно для початку роботи в вільному графіку - завантажити додаток, оплатити його і подбати про стабільне інтернет-з'єднання.

Швидко оплатити послуги додатки від Таксі Панда водії можуть, використовуючи платформу МайПей. Тепер ви зможете оплачувати комуналку, штрафи та інші види платежів онлайн у вільний час, не відриваючись від місця роботи.

Чому сервісом MyPay вигідно користуватися для оплати послуг?

Сервіс MyPay дозволить водієві швидко приступити до виконання своїх безпосередніх обов'язків, не втрачаючи час на оплату через банк або термінал. На відміну від безлічі сервісів, в тому числі Приват24, в МайПей немає обов'язкових умов для емітентів банківських карт. Таким чином, ви можете оплачувати мобільний додаток для Таксі Панда будь банківською картою Visa і Mastercard.

Користувачі сервісу також обов'язково отримують можливість:

  • зберегти всі дані конфіденційними;
  • поповнювати особовий рахунок для розрахунків в інтернеті до 4999, 99 грн .;
  • розплачуватися з провайдерами, дистриб'юторами, продавцями в будь-який зручний час;
  • користуватися гнучкою системою знижок і бонусів на сайті;
  • здійснювати платежі захищено;
  • зберігати бланк оплати, квитанції і історію платежів.

Переказувати гроші через МайПей легко і швидко, а головне - всі ваші операції надійно захищені від зломів, завдяки сучасній системі захисту інформації користувачів.

Як сплатити мобільний додаток Таксі Панда, використовуючи сервіс MyPay?

Багато водіїв задаються питанням, як можна оплачувати послуги або товари через інтернет. Для того щоб перевести гроші на потрібний особовий рахунок, просто виконайте наступні дії на сайті МайПей:

  • введіть номер «позивні» - особового рахунку;
  • вкажіть суму, яку потрібно перевести;
  • внесіть дані своєї банківської картки;
  • підтвердіть оплату.

Важливим аспектом стане достатній баланс вашої банківської карти, в зворотному випадку - переказ не здійсниться. Щоб попередити можливі помилки - ретельно перевірте коректність введеної інформації, перед тим як поповнювати баланс. За допомогою сервісу ви також можете оплатити хостинг, дитячий сад, інтернет, послуги ЖКГ.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини