Сплатити послуги Таксі Pro (Про) Kиїв


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Таксі Pro працює на ринку послуг Києва і користується великим попитом у жителів і гостей міста. Пропонує співпрацю для водіїв з власним автомобілем на взаємовигідних умовах:

  • великий потік замовлень;
  • високі тарифи;
  • гнучкий графік;
  • робота без зайвих внесків і штрафів.

Юридичний відділ таксі Pro із задоволенням допоможе вам в оформленні всіх необхідних документів, а IT-фахівці допоможуть встановити програму для роботи на ваш телефон. Служба бере мінімальну комісію за можливість користування послугами диспетчерів і програмою, через яку ви будете приймати замовлення. Оплатити її можна в онлайн на сайті MyPay.

Як поповнити таксі Pro. Київ?

  • Введіть номер свого позивного;
  • суму (можна скористатися вже готовими шаблонами);
  • виберіть спосіб оплати банківською картою Visa / Mastercard, після чого висвітитися повна сума з урахуванням комісії;
  • в кінці натисніть кнопку СПЛАТИТИ.

Для того щоб зробити такий платіж автоматичним, вам потрібно буде пройти невелику реєстрацію на сайті і включити функцію регулярного платежу в Особистому кабінеті. Там же ви можете зберегти свою банківську карту і більше не вводити її номер.

Які ще є переваги в MyPay?

Для всіх зареєстрованих користувачів працює система нарахувань бонусів і знижок. Завдяки зручній навігації сайту ви легко можете платити за послуги таксі Pro, а також виконувати інші розрахунки в режимі онлайн:

Багато людей користувалися Приват24 і могли проводити грошові операції тільки банківською картою Приватні, але з появою MyPay всі клієнти інших банків України тепер можуть перераховувати гроші за допомогою своїх банківських карт. Завдяки цьому список клієнтів, які користуються нашим сервісом, стрімко зростає щодня. Нам довіряють більше 2000 легальних компаній і підприємств. Вся особиста інформація надійно захищена. Ми працюємо відповідно до закону України про конфіденційність і несемо юридичну відповідальність.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини