Сплатити послуги Таксі Реал Плюс. Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Компанія Реал Плюс запрошує на роботу водіїв таксі в Одесі. Заявки надходять через зручний додаток в режимі онлайн. Кожному водієві присвоюється особовий рахунок, який оплачується за допомогою банківської карти. Програма зручна у використанні, завжди є замовлення. У компанії Реал Плюс більше 300 партнерів, щодня обробляється 200 000 замовлень по всьому місту. Фірма бере мінімальну комісію за надання інформації про замовлення. Дуже зручно поповнювати баланс додатки через систему MyPay, яка є аналогом Приват24. Для користування сервісом досить пройти регістрацію.

Як сплатити Таксі Реал Плюс в Одесі?

Операція відбувається в наступному порядку:

  •  необхідно ввести позивний;
  •  вибрати суму від 0,01 до 4999;
  •  використовувати Visa або Mastercard;
  •  при необхідності зберегти дані;
  •  погодитися з умовами оферти;
  •  натиснути «Сплатити» для завершення операції.

Суму можна ввести вручну або використовувати готові шаблони на 50, 100 або 200 грн. Гроші з банківської карти перераховуються на особовий рахунок служби всього за пару хвилин.

Переваги MyPay

В системі MyPay є й інші послуги, крім Таксі Реал Плюс. Найбільш затребувані наступні сервіси:

За допомогою банківської карти можна без черги і з мінімальною комісією оплатити всі ці сервіси все за одну хвилину.

Система захищена, що вводяться дані бачить тільки користувач. Ми дотримуємося умови конфіденційності, прописані в законодавстві України. Можна використовувати автоматичне заповнення, якщо зберегти шаблон. На сайті працює цілодобова технічна підтримка. В Особистому кабінеті зберігається історія платежів, користувач в будь-який час може дізнатися всі подробиці перекладу і роздрукувати квитанцію, або переслати її по мережі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини