Водіям, які співпрацюють зі службою таксі Shark, часто доводиться поповнювати особовий рахунок, щоб оплатити інформаційні диспетчерські послуги. При цьому власникам машин таксі Shark тепер зовсім не треба стояти в черзі біля терміналу. Досить скористатися банківською картою Visa, Mastercard - і поповнити рахунок можна протягом декількох хвилин, не залишаючи автомобіль. Необхідно тільки мати під рукою електронний пристрій з виходом в інтернет - планшет, ноутбук, смартфон, і оплата в режимі онлайн за допомогою сайту MyPay буде доступна вам вдень і вночі.

Як працює портал MyPay?

Спочатку рекомендуємо зареєструватися на сайті, що дозволить отримувати бонуси постійного клієнта, а також користуватися готовою формою для оплати онлайн.

Після цього залишиться почекати пару хвилин, поки не прийде повідомлення, що послуги оплачені, транзакція успішно здійснена.

Переваги сайту MyPay

Деякі користувачі відзначають схожість порталу з електронним банкінгом Приват24. Вони працюють приблизно за одним і тим же принципом, однак у сайту MyPay є безсумнівні переваги.

Співпрацюйте з нами - це зручно і вигідно!