Сплатити послуги Таксі Стар (Taxi Star) Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Заробити на перевезеннях в Києві можна співпрацюючи зі службою Таксі Стар. Тепер водіям не потрібно самостійно шукати пасажирів або даремно роз'їжджати по місту в очікуванні клієнтів. Система забезпечує водія пасажирами в режимі онлайн. В середньому всі 300 служб таксі, зареєстровані в системі, за день обслуговують щонайменше 200000 викликів, забезпечуючи роботою кожного співробітника.

Приступити до роботи можна в будь-який момент, встановивши і сплативши додаток онлайн. Зручніше зробити все це за допомогою сучасної електронної системи MyPay.

Як працювати з сервісом МайПей водіям Таксі Стар?

Зареєструватися на сайті МайПей не складно. Форма для реєстрації включає в себе стандартні запитання. Особливістю сайту стало присвоєння позивного, який одночасно є і номером особового рахунку. Оплатити послуги Таксі Стар можна, використовуючи банківську карту Visa або Master Card, видані будь-яким банком. Сума оплати також вказується користувачем і може досягати максимально 4999,99 грн. Системою передбачена можливість збереження форми поповнення, що в майбутньому полегшить здійснення подібної операції, в тому числі не потребують повторного внесення номера банківської карти.

Натискаючи кнопку «Оплатити», користувач завершує операцію. Гроші надійдуть на особовий рахунок протягом декількох хвилин, і ви зможете поповнити баланс в інтернеті, оплатити комунальні платежі, поповнити рахунок мобільного телефону або здійснити оплату будь-яких інших послуг за лічені хвилини.

MyPay - зручний сервіс для поповнення рахунку та оплати послуг в інтернеті

Сервіс для проведення електронних платежів в мережі MyPay вже став затребуваним у 10000 користувачів, оскільки дає істотні переваги:

  • користувачі можуть оплатити послуги або поповнити свій баланс протягом декількох хвилин, в будь-який час дня і ночі;
  • МайПей пропонує вигідні умови співпраці для постійних користувачів, які успішно зареєструвалися;
  • використовуючи сервіс, можна здійснити оплату різних видів послуг і придбати необхідні товари в інтернеті, не використовуючи Приват24;
  • все, що потрібно для початку роботи - банківська Картас достатнім балансом грошей;
  • в особистому кабінеті зберігається вся історія платежів для водіїв Таксі Стар, і забезпечить їм доступ до квитанціями з оплати;
  • система надійна і забезпечує користувачам повну конфіденційність.

Система дозволяє провести оплату мобільного та інтернет, хостингу, дитячого садка, соціальних мереж.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини