Сплатити послуги Таксі Стар (Taxi Star) Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Заробити на перевезеннях в Києві можна співпрацюючи зі службою Таксі Стар. Тепер водіям не потрібно самостійно шукати пасажирів або даремно роз'їжджати по місту в очікуванні клієнтів. Система забезпечує водія пасажирами в режимі онлайн. В середньому всі 300 служб таксі, зареєстровані в системі, за день обслуговують щонайменше 200000 викликів, забезпечуючи роботою кожного співробітника.

Приступити до роботи можна в будь-який момент, встановивши і сплативши додаток онлайн. Зручніше зробити все це за допомогою сучасної електронної системи MyPay.

Як працювати з сервісом МайПей водіям Таксі Стар?

Зареєструватися на сайті МайПей не складно. Форма для реєстрації включає в себе стандартні запитання. Особливістю сайту стало присвоєння позивного, який одночасно є і номером особового рахунку. Оплатити послуги Таксі Стар можна, використовуючи банківську карту Visa або Master Card, видані будь-яким банком. Сума оплати також вказується користувачем і може досягати максимально 4999,99 грн. Системою передбачена можливість збереження форми поповнення, що в майбутньому полегшить здійснення подібної операції, в тому числі не потребують повторного внесення номера банківської карти.

Натискаючи кнопку «Оплатити», користувач завершує операцію. Гроші надійдуть на особовий рахунок протягом декількох хвилин, і ви зможете поповнити баланс в інтернеті, оплатити комунальні платежі, поповнити рахунок мобільного телефону або здійснити оплату будь-яких інших послуг за лічені хвилини.

MyPay - зручний сервіс для поповнення рахунку та оплати послуг в інтернеті

Сервіс для проведення електронних платежів в мережі MyPay вже став затребуваним у 10000 користувачів, оскільки дає істотні переваги:

  • користувачі можуть оплатити послуги або поповнити свій баланс протягом декількох хвилин, в будь-який час дня і ночі;
  • МайПей пропонує вигідні умови співпраці для постійних користувачів, які успішно зареєструвалися;
  • використовуючи сервіс, можна здійснити оплату різних видів послуг і придбати необхідні товари в інтернеті, не використовуючи Приват24;
  • все, що потрібно для початку роботи - банківська Картас достатнім балансом грошей;
  • в особистому кабінеті зберігається вся історія платежів для водіїв Таксі Стар, і забезпечить їм доступ до квитанціями з оплати;
  • система надійна і забезпечує користувачам повну конфіденційність.

Система дозволяє провести оплату мобільного та інтернет, хостингу, дитячого садка, соціальних мереж.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини