Сплатити послуги Таксі Супер 63-00. Одеса


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Послугами приватних візників користуються в Одесі багато жителів, це зручно, вигідно і швидко, а для приватників - основний дохід або хороша підробіток. Раніше водієві доводилося чекати клієнтів або попутників тривалий час. Зараз з програмою від Таксі 63-00 все набагато простіше. Досить мати особисте авто, смартфон або планшет, банківську карту для поповнення балансу програми.

У додатку користувач отримує заявки в режимі онлайн, їх можна брати один за одним, до бази підключено більше 300 операторів. Графік роботи вільний, досить встановити програму і прийняти нове замовлення. Водій отримує наступну вигоду: економія часу, палива і пасажири завжди є. Поповнити особовий рахунок можна через сервіс MyPay, який є альтернативою Приват24. Гроші надходять за лічені хвилини зі 100% гарантією.

Як сплатити послуги Таксі 63-00 через MyPay?

Для оплати необхідно знати «Позивний» (він визначає особовий рахунок для перерахування коштів) і мати достатньо грошей на банківській картці. Послідовність операції наступна:

  •  необхідно записати в поле свій позивний з Таксі 63-00;
  •  ввести суму від 2 до 4999 грн .;
  •  вибрати метод розрахунку;
  •  поставити чи ні галочку збереження форми;
  •  зазначити згоду з умовами оферти;
  •  натиснути «Сплатити» для завершення операції.

Рекомендується вийти з програми і зайти знову, щоб дані оновилися.

Переваги MyPay перед аналогами

Дана система працює не тільки в Одесі і містить в собі великий вибір послуг, крім Таксі 63-00. Серед найбільш популярних наступні:

Вибрати потрібний сервіс можна зі списку зліва і оплатити його зручним способом. Приймаються платежі через банківську карту формату Visa або Mastercard.

Використовувати MyPay зручно, можна швидко поповнити особовий рахунок, стягується мінімальна комісія, постійно працюють консультанти і доступні підказки прямо на сайті. В Особистому кабінеті відображається повна історія всіх дій по даті, сумі. Є можливість роздрукувати чек при необхідності.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини