Сплатити послуги Таксі Супер 63-00. Дніпропетровськ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Унікальна програма Таксі 63-00 в Дніпрі користується серед водіїв популярністю. Її переваги: зручне використання в режимі онлайн, постійна зайнятість і повний робочий день. Водій сам вибирає замовлення, не їздить в холосту, система підбирає найближчих клієнтів.

Для початку користування необхідно мати акаунт в додатку, доступ в інтернет і банківську карту. Після чого можна приступати до роботи на себе, а не компанію. Використовуючи систему MyPay можна швидко поповнити особовий рахунок програми за лічені хвилини.

Як сплатити Таксі 63-00 в Дніпрі через MyPay?

Слід заповнити наступні поля:

  •  вводимо логін програми;
  •  вибираємо суму (від копійки до 4999 грн.);
  •  натискаємо на спосіб зарахування (Visa або Mastercard);
  •  можна зберегти дані для автозаповнення;
  •  натиснути на угоду;
  •  підтвердити операцію (кнопкою «Оплатити»).

Система пропонує вже готові шаблони (50, 100 і 200) для проведення операції і запам'ятовування форми. Це дозволяє не вводити кожен раз номер банківської карти та іншу інформацію, а просто використовувати автозаповнення. Все набагато простіше, ніж в Приват24, і оплату можна проводити, не будучи клієнтом ПриватБанку.

За допомогою МайПей можна не тільки перевести гроші за програму від Таксі 63-00, а й оплачувати інші послуги. Серед найбільш популярних сервісів наступні:

Переваги MyPay

Система MyPay служить для того, щоб за допомогою банківської карти оплачувати різні сервіси. В Особистому кабінеті зберігаються проведені операції, вони сортуються за датою, сумою і призначенням. Кожен переклад фіксується: коли, кому і скільки було передано. Є електронний чек, який можна роздрукувати або зберегти окремо, як документ підтверджує зарахування.

Система надійно захищена, тільки користувач бачить вводяться дані. Завжди на зв'язку оператори, при виникненні питань вони допоможуть вирішити проблему і підкажуть вірне рішення. На сайті є спливаючі підказки, що прискорює ознайомлення і допомагає краще зорієнтуватися в системі.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини