Купівля квитків

Знайдено: 1 сервісів

В розпал відпусток і свят покупка авіа, залізничних або автобусних квитків стає справжньою проблемою. Не у кожного є час на те, щоб шукати найближчу касу і вистоювати в ній чергу. Саме тому все більше інтернет користувачів вважають за краще замовляти квитки на поїзд, автобус або літак онлайн. Зареєструвавшись в системі MyPay, у вас буде можливість бронювати місця і замовляти квитки без комісії, не виходячи зі свого будинку!

Переваги користування електронною касою MyPay

На сьогоднішній день замовлення і оплата авіаквитків через Інтернет є одним з найбільш затребуваних послуг. Вона дозволяє заздалегідь бронювати місця в поїздах, автобусах або літаках на цікаву для дату в найбільш зручному місці. Це суттєво економить час і нерви пасажирів.

Причинами, за якими вам варто купити квитки через онлайн-сервіс MyPay, є:

Для того щоб оцінити всі ці переваги, вам достатньо зайти на сайт MyPay і пройти процедуру верифікації банківської карти (Visa, Mastercard). При цьому можна повністю розраховувати на конфіденційність даних, що вводяться. Ми розробили систему кодів, яка забезпечує надійний захист інформації про власника і його банківської картки.

За допомогою онлайн-сервісу MyPay ви зможете замовляти квитки і виробляти їх оплату в будь-який час дня і ночі. Ми також гарантуємо відсутність прихованих і інших платежів. Оплата здійснюється в найкоротші терміни, так що після завершення покупки ви можете спокійно займатися збором багажу.

Таким чином, щоб замовити квиток на автобус, поїзд чи літак через платіжну систему MyPay, вам потрібна лише, банківська карта з позитивним балансом і доступ в інтернет.

Як здійснити замовлення і оплату квитків через систему MyPay?

Для того щоб забронювати і купити місця на цікаву для дату, вам необхідно перейти на сайт MyPay і виконати наступні кроки:

Інтернет-сервіс MyPay надає вам можливість вибирати серед великої кількості рейсів, орієнтуючись на тарифи перевізників і час відправлення. Відсутність касового збору дозволить вам купити авіаквитки онлайн по самій вигідною ціною. Вам не потрібно мати при собі готівку, досить необхідної суми на банківській картці.

Зареєструйтесь в онлайн-касі MyPay, щоб отримати можливість замовляти авіа, автобусні, залізничні квитки і виробляти їх оплату через інтернет, перебуваючи при цьому будинку або за кермом автомобіля!