Поява кабельного і IP-телебачення дало людям можливість переглядати будь-які фільми і телепрограми, не купуючи для цього спеціальне дороге обладнання. Проблеми виникають тоді, коли користувачі забувають вчасно поповнити персональний баланс і провайдер відключає послугу. Щоб не потрапити в подібну ситуацію, вчасно сплачуйте рахунок за ТБ через інтернет за допомогою онлайн-сервісу «MyPay».

Переваги послуг сервісу «MyPay»

З сервісом «MyPay» користувачі можуть поповнювати рахунки кабельного та IP-телебачення, не відриваючись від самого телевізора. Потрібно лише мати під рукою гаджет з доступом в інтернет, через який можна зайти на сайт "MyPay» і перевести електронні гроші на індивідуальний рахунок. 

Поповнити рахунок можна з будь-якого населеного пункту, в якому є вихід в інтернет. Електронними грошима можна оплачувати не тільки власне телебачення, але також телебачення родичів і друзів.

Алгоритм поповнення рахунку за ТБ через сервіс «MyPay»

Сервіс «MyPay» надає користувачам можливість поповнювати баланс будь-якого зареєстрованого в Україні кабельного і IP-телебачення в режимі онлайн. Ми гарантуємо повну безпеку проведених операцій, так як відомості про власника і банківську карту передаються в строго зашифрованому вигляді. Імовірність передачі даних третім особам повністю виключена.

Для того щоб поповнити особовий рахунок електронними грошима сервісу «MyPay», потрібно виконати наступні дії:

Далі необхідно ввести номер банківської карти, вказати термін її дії і тризначний CVV-код, а після цього підтвердити платіж. Протягом декількох хвилин електронні гроші будуть списані і зараховані на баланс кабельного або IP-телебачення.

При проведенні даної операції знімається комісія, яка нижче, ніж у багатьох платіжних терміналів. Поповнювати баланс через інтернет можна в будь-який час доби, не боячись, що ваша банківська карта або персональні відомості будуть викрадені третіми особами.

Кому вигідно користуватися послугами сервісу «MyPay»?

Послуги інтернет-сервісу «MyPay» доступні для всіх власників банківських карт. Вони необхідні тим людям, які замість того, щоб простоювати в чергах, вважають за краще витрачати свій час на більш важливі справи. Всі операції виконуються через інтернет в автоматичному режимі без впливу так званого «людського чинника», так що будь-які помилки виключені.

Крім цього, онлайн-сервіс «MyPay» дає можливість оплачувати кредити і поповнювати рахунки багатьох інших постачальників, послугами яких ми користуємося щодня.