Сплатити послуги Альфа (Alfa) ТВ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Альфа ТБ - український телекомунікаційний провайдер. Надає абонентам підключення до аналогового, кабельного, цифрового та інтернет-ТБ. Кількість каналів аналогового ТБ - близько 80, а число доступних для підключення цифрових каналів (у тому числі, в HD-якості) - близько 200-300. Також Альфа ТВ пропонує вигідні сервісні пакети у форматі Інтернет + ТБ.

Якщо ви є абонентом Альфа ТВ, ви можете оплачувати послуги компанії, не виходячи з дому, в будь-який час доби, швидко і зручно, завдяки сервісу онлайн-платежів MyPay. У нас ви можете заплатити за Альфа ТБ банківською карткою Visa, Maestro або Mastercardс достатнім балансом на рахунку. MyPay доступний з планшета, смартфона або ПК в будь-якому місці, де є підключення до інтернету. Реєструючись на MyPay, ви не вносите додаткову комісію за платежі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини