Сплатити послуги Altair. (Альтаир) ТВ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

«Альтаїр» - українська телекомунікаційна компанія, що існує з 2000 року. Надає підключення до кабельного аналоговому і цифровому телебаченню, кабельному радіомовленню, а також високошвидкісний доступ в Інтернет. Серед пакетів послуг компанії «Альтаїр» є пропозиції для дому, бізнесу, а також різні доступні пропозиції для пенсіонерів. Для підключення доступно близько 150 каналів цифрового і 7 каналів аналогового кабельного телебачення.

Якщо ви користуєтеся телебаченням від компанії «Альтаїр», оплачуйте послуги через сервіс електронних платежів MyPay. Наша система дозволяє заплатити за кабельне ТБ «Альтаїр» банківською картою онлайн, в будь-який час доби, в будь-якому зручному місці. Здійснити платіж можна з мобільного телефону, планшета або комп'ютера. MyPay не стягує комісію з зареєстрованих користувачів.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини