Сплатити послуги Бриз (Briz) ТБ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Вам необхідно терміново сплатити послуги БРИЗ ТВ? Тепер не потрібно виходити шукати термінал або банк, щоб поповнити рахунок провайдера. Завдяки інтернет-системі MyPay це можна зробити з комфортом, не виходячи з дому. Для цього знадобиться всього лише вихід в інтернет, банківська карта і кілька хвилин вашого часу. Після виконання нескладних дій оплата телебачення від БРИЗ ТВ буде виконана негайно. При наявності будь-якого сучасного гаджета з виходом в інтернет ви зможете користуватися MyPay в будь-який зручний для вас час, в будь-якому зручному місці. Після реєстрації ви зможете накопичувати бонуси, які допомагають економити на оплаті послуг.

Як оплатити телебачення БРИЗ ТВ за допомогою MyPay?

Онлайн-сервіс трохи схожий на Приват24, але на відміну від нього користуватися МайПей можуть абсолютно всі, для цього не потрібна реєстрація або наявність «приватівській» картки. А також ви можете використовувати карти Visa або MasterCard, незалежно від того, в якому українському банку вони видані.

  • Щоб оплатити послуги провайдера БРИЗ ТВ перейдіть на станицю оплати. У першому рядку введіть номер свого особового рахунку.
  • У другій формі вкажіть суму, на яку хочете поповнити особовий рахунок. Мінімально на 0,01 грн. і максимально на 4999,99.
  • Для успішної роботи не забудьте поставити прапорець угоди до договору оферти сервісу MyPay.
  • Після перевірки і підтвердження натисніть кнопку «Далі».
  • Ви опинитеся на сторінці оплати. Тут ви побачите суму поповнення і кнопку «Оплатити». Перевірте суму та натисніть кнопку.
  • У наступному вікні ви побачите поля, в які потрібно буде ввести дані вашої банківської карти. Після введення перевірте правильність даних і натисніть «Оплатити».

По завершенню всіх дій зачекайте кілька секунд. Вам прийде повідомлення про те, що рахунок БРІЗТВ поповнений і онлайн-транзакція успішно завершена.

Чому слід вибрати MyPay?

Крім того, що сервіс абсолютно безпечний і швидкий, він має ще багато плюсів.

  • За допомогою інтернет-сервісу ви зможете поповнити послуги різних провайдерів, оплатити комунальні рахунки, телебачення, мобільний, заплатити за ЖКГ, погасити штраф і багато іншого. І це все ви можете зробити, не виходячи онлайн, в будь-якому зручному для вас місці.
  • Для того щоб використовувати систему, потрібно всього лише мати будь-який гаджет з виходом в інтернет і банківську карту.
  • Інформація про ваших діях на сервісі доступна тільки вам, повністю захищена від інших осіб.
  • Всі транзакції відбуваються моментально і гроші надходять на рахунки протягом декількох хвилин.

Вибирайте MyPay - зробіть ваше життя зручною!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини