Сплатити послуги Цифра ТВ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Цифра ТВ розпочала діяльність в 2006 році. Послуги фірми пропонуються в таких містах як Одеса, Іллічівськ, Ізмаїл, Південний, Бендери, Тирасполь, Дністровськ, а також в деяких районах поблизу великих міст. Компанія Цифра ТВ пропонує повні комплекти супутникового телебачення. Також фахівці фірми можуть підключити пакети каналів НТВ Плюс, Viasat, IPTV, ЕкстраТВ, а також безкоштовні.
Щоб оплатити послуги Цифра ТВ, вам досить зайти на сайт МайПей. У нас за допомогою будь-якої банківської карти ви зможете провести необхідну фінансову операцію. На відміну від Приват24, для нас неважливо яким банком буде випущена картка. Також вам знадобиться планшет, телефон, ноутбук або персональний комп'ютер, підключений до інтернету. Усі транзакції проводяться онлайн максимально швидко і з мінімальною комісією.

Як поповнити Цифра ТВ?

Для того щоб оплатити телебачення, вам буде потрібно запам'ятати всього кілька полів:

  • На початку потрібно ввести код авторизації. Він ідентифікує вас, як клієнта компанії Цифра ТВ. Це своєрідний аналог особового рахунку.
  • У друге поле потрібно ввести суму, на яку ви хочете поповнити особовий рахунок. Зверніть увагу, що вона повинна бути в межах від 1 до 4999 гривень. Також ми підготували для вас готові шаблони 50, 100, 200 гривень.
  • Якщо Ви є зареєстрованим користувачем нашого сайту, ви зможете зберегти дані форми, поставивши галочку у відповідному полі.

Коли всі графи заповнені, натисніть на кнопку «Далі», ви побачите введені вами дані і остаточну суму оплати, зазначені вже з комісією. Також ви окремо побачите, яку комісію запитує сервіс. Якщо вас все влаштовує, натисніть на кнопку «Оплатити». Перед вами відкриється віконце, де потрібно буде вписати дані вашої банківської карти Visa або Mastercard. Вони не передаються третім особам, захищені технічно і на законодавчому рівні.

Переваги користування онлайн-системи МайПей

На нашому сайті зібрано понад 2000 сервісів, які допомагають сплатити інтернет, поповнити рахунок мобільного телефону, перевести гроші на банківську карту, свою або чужу, віддати гроші на благодійність, заплатити за ЖКГ і дитячий сад, подати або продовжити дію існуючого оголошення, а також багато іншого.
Зареєстрованим користувачам ми пропонуємо бонуси за проведення кожної транзакції. Для переказу коштів потрібно знати тільки особовий рахунок одержувача. Завдяки нам ви забудете, що таке стояти в черзі, щоб сплатити телебачення та інші послуги.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини