Сплатити кабельне телебачення «Цифра ТВ» банківською картою


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Телерадіокомпанія «Цифра ТВ» - український провайдер, що надає послуги з підключення до цифрового кабельного телебаченню з 2007 року. Трансляція телепрограм здійснюється зі стереозвуком і звуком у форматі Dolby digital 5. Абонентам доступно більше 100 телеканалів від українських та зарубіжних компаній. Для підключення абоненти можуть вибрати один із сервісних пакетів, у кожному з яких список каналів сформований, виходячи з глядацьких уподобань.

Якщо ви - абонент ТРК «Цифра ТВ», оплачуйте послуги компанії через електронну касу MyPay. У нас ви можете заплатити за телебачення від «Цифра ТВ" банківською картою Visa, Mastercard або Maestro в будь-який час доби. Сайт MyPay доступний в будь-якій точці міста, з комп'ютера, смартфона або планшета, підключеного до мережі інтернет. Реєструючись на MyPay, ви можете оплачувати послуги ТРК «Цифра ТВ» без додаткової комісії.

Новини MyPay

Новини на сайті MyPay - За кольором і розміром нові монети помітно відрізнятимуться від монет інших номіналів

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Клієнти банків частіше розраховуються картками в магазинах, ніж в інтернеті

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Від заробітчан за рік надійшло майже 2,5 мільярда доларів. Експерти: масової міграції за кордон не очікуємо.

Детальніше
Всі новини