Сплатити послуги Домашній телеком. ТВ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

ТМ «Домашній телеком» - всеукраїнський телекомунікаційний провайдер. Компанія здійснює підключення абонентів до цифрового, кабельному телебачення, а також сервісу ОТТ. Крім того, в списку сервісів ТМ «Домашній телеком» - підключення абонентів до інтерактивного телебачення, що дозволяє дивитися більше 130 каналів в HD-якості. До послуг абонентів - гнучкі тарифні плани і цілодобово працює гаряча лінія техпідтримки.

Якщо Ви підключені до телебачення від ТМ «Домашній телеком», оплачуйте послуги провайдера онлайн банківською картою в електронній касі MyPay. Ми приймаємо до оплати карти Visa, Maestro і Mastercard. Заплатити за телебачення від ТМ «Домашній телеком» через сервіс MyPay ви можете в будь-який час доби, в будь-якому зручному місці, де є вихід в інтернет з мобільного комп'ютера або планшета. MyPay не стягує комісію з зареєстрованих користувачів.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини