Сплатити послуги Формат (Format) ТВ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія «Формат» - український телекомунікаційний провайдер, що надає послуги з підключення до інтернету, а також кабельному телебаченню в цифровому і аналоговому форматах. Абонентам «Формат ТВ» доступно 67 каналів в аналоговому мовленні і до 160 телепрограм - в цифрі (у тому числі, канали в HD-якості). Для зручності клієнтів працює цілодобова служба технічної підтримки.

Якщо ви - абонент «Формат ТВ», оплачуйте послуги компанії банківською картою через електронну касу MyPay. Наша платіжна електронна система працює з картами Visa, Maestro і Mastercard. Заплатити за телебачення «Формат» можна з комп'ютера, планшета або мобільного телефону 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Реєструючись на MyPay, ви не оплачуєте додаткову комісію за здійснювані транзакції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини