Сплатити послуги GRIZLI (Гризли) TV


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Grizzly - телевізійний та інтернет-провайдер в Україні. Надає абонентам підключення до кабельного і цифрового ТБ за допомогою коаксильного кабелю і оптоволоконного зв'язку. Залежно від обраного тарифу, для підключення доступні 74 кабельних каналу і 144 каналу цифрового ТБ. Також до послуг абонентів - вигідні варіанти підключення в пакеті з доступом в інтернет.

Якщо ви користуєтеся послугами телекомунікаційного оператора Grizzli, оплачуйте послуги через систему електронних платежів MyPay. На нашому сайті ви можете заплатити за телебачення Grizzli банківською карткою Visa, Maestro або Mastercard з достатнім для транзакції балансом на рахунку. MyPay доступний з мобільного, планшета або ПК, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Для зареєстрованих в нашій системі користувачів немає комісії за платежі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини