Сплатити послуги Майбуття. ТВ


Мінімальна сума поповнення: 9999 грн. Максимальна сума поповнення: 0 грн.

Компанія Майбуття ТВ надає послуги високоякісного кабельного телебачення в місті Суми. Трансляція здійснюється з головної станції в Сумах, при цьому використовуються найсучасніші технології, фірма постійно працює над поліпшенням якості наданих послуг.
Для швидкого поповнення телебачення від Майбуття ТВ можна використовувати платіжну систему МайПей. Для цього вам знадобиться гаджет з підключенням до мережі, банківська карта Mastercard або Visa. Платіжну операцію зручно проводити навіть зі смартфона.

Як оплатити послуги телебачення?

Для того щоб швидко поповнити особовий рахунок Майбуття ТВ, досить просто заповнити кілька граф на сторінці онлайн-системи МайПей:

 • Введіть номер вашого особового рахунку (він вказаний у договорі з компанією Майбуття ТВ);
 • В наступному полі введіть суму, на яку потрібно поповнити рахунок або виберіть один з готових шаблонів - 50, 100 або 200 гривень;
 • Відзначте пункт «Зберегти дані форми», це необхідно для того, щоб наступного разу не довелося знову заповнювати поля;
 • Поставте галочку в знак того, що погоджуєтеся з договором оферти;
 • Натисніть кнопку "Далі";
 • На сторінці, яка відкриється, перевірте, чи коректно ви ввели свої дані;
 • Натисніть «Сплатити»;
 • У формі введіть дані своєї банківської картки;
 • Дочекайтеся смс повідомлення з кодом;
 • Введіть код, щоб підтвердити, що ви хочете поповнити рахунок телебачення;
 • На цьому операція завершена.

Переваги МайПей

В системі МайПей можна оплатити не тільки послуги телебачення, а й більше, ніж 2000 інших сервісів. Серед них поповнення мобільного, оплата комунальних послуг, таксі, дитячого садка, онлайн-ігор, перекази між банківськими картами, погашення штрафів за порушення ПДР і багато іншого.
Щоб поповнити будь-який особовий рахунок, буде потрібно всього кілька хвилин. Усі транзакції проходять онлайн, не доведеться витрачати час на пошук терміналу або стояти в черзі до каси. В системі МайПей можна здійснювати фінансові операції за допомогою будь-якої банківської карти, це головна перевага в порівнянні з популярним додатком Приват24.
Після реєстрації користувач отримує доступ в особистий кабінет, де він зможе в будь-який час переглядати всі свої транзакції і отримувати приємні бонуси. Також після реєстрації є можливість позбавиться від комісії на оплату рахунків деяких компаній, в інших випадках вона мінімальна.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини