Сплатити послуги НТВ-Плюс (Ntv Plus) Росія


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Цифрове телебачення НТВ-Плюс Росія - це кілька зручних пакетів з різною кількістю підключених каналів і лояльними тарифами. Дивитися улюблені фільми і телепередачі можна навіть онлайн, для цього не знадобиться ресивер або супутникова тарілка, досить підключення до інтернету. Вам доступно більше 150 каналів. На сайті зручна телепрограма з описами фільмів і оцінкою від сервісів КиноПоиск і IMDB. До ваших послуг новинні і спортивні канали. Вибирайте краще і якісне.
Оплатити підключення до цифрового ТБ можна через сервіс MyPay. Для цього потрібно всього кілька хвилин часу, пристрій, підключений до мережі і банківська карта Mastercard або Visa.

Як оплатити супутникове ТБ через МайПей?

Щоб продовжити користування цифровим телебаченням НТВ-Плюс Росія, потрібно заповнити всього кілька полів на сайті MyPay:

  1.  Ввести номер особового рахунку. Він вказується в договорі.
  2.  Вказати суму поповнення. Користувачам доступна будь-яка сума від 1 до 4999 грн. Також можна скористатися шаблоном 50, 100, 200 грн.
  3.  Нижче система запропонує зберегти дані форми. Ставити галочку можна за бажанням.
  4.  Потрібно перевірити, щоб стояла галочка в полі «Ви погоджуєтеся з умовами договору оферти», так як без неї транзакція не продовжиться.
  5.  Якщо ви зареєстрований користувач, то нижче з'явиться ще і поле, в якому можна відзначити збереження шаблону.
  6.  Після натискання на кнопку «Далі» відкриється сторінки з підтвердженням оплати, на ній ви побачите суму, на яку хочете поповнити особовий рахунок, комісію і підсумкову цифру - рівно стільки буде списано з банківської карти.
  7.  Натиснувши на кнопку «Оплатити», ви побачите відкрилося віконце, де потрібно ввести дані банківської картки. Вся інформація на сайті шифрується, тому ви можете вводити її, не турбуючись про свою фінансову безпеку.
  8.  Після цього ви знову натискаєте на кнопку «Оплатити», очікуєте смс-підтвердження і вводите код, який прийшов в повідомленні. Система оповіщає вас, що операція пройшла успішно.

Якщо в майбутньому вам потрібно буде знову поповнити рахунок НТВ-Плюс Росія, ви можете скористатися збереженим шаблоном, тоді не доведеться вводити дані особового рахунку або банківської карти. Звичайно, дана функція доступна тільки користувачам, які пройшли реєстрацію на сайті.

Переваги МайПей

На нашому сайті ви можете оплачувати не тільки послуги телебачення. Всього у нас більше 2000 сервісів, це набагато більше, ніж в популярному Приват24. Перераховуйте кошти на благодійність, оплачуйте квитки на транспорт, продовжуєте термін дії оголошень, поповнюйте мобільний, розраховуйтесь за ЖКГ, використовуючи один сайт. Здійснювати онлайн-платежі з МайПей безпечно і легко.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини