Сплатити послуги SITV (Ситв) ТВ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

SITV - телекомунікаційна компанія в Україні, що здійснює підключення до інтернету, а також кабельному цифровому і аналоговому телебаченню. Кількість телеканалів, доступних до підключення - 70 аналогових і більше 175 цифрових. У списку телепрограм доступні канали в Full HD-якості. Також у SITV є вигідні пропозиції в пакеті «інтернет + ТВ». До послуг клієнтів - технічна підтримка, що працює без вихідних.

Якщо Ви - абонент телекомунікаційної компанії SITV, сплачуйте за телебачення через систему онлайн-платежів MyPay. У нашій електронній касі приймаються платежі банківськими картами Visa, Maestro і Mastercard, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Заплатити за телебачення SITV ви можете в будь-якому зручному місці, де є вихід в Інтернет з мобільного, планшета або ПК. Реєструйтеся на MyPay і сплачуйте за ТБ без комісії!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини