Сплатити послуги Тріолан (Triolan tv )ТВ


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Миттєві онлайн платежі MyPay пропонує абонентам провайдера Triolan і Тріолан.ТВ оплачувати послуги швидко і з мінімальною комісією.

 З нами, щоб поповнити інтернет або кабельне телебачення, не потрібно шукати термінали на вулиці і переводити через них кошти з великою комісією. Досить мати банківську картку Visa або Mastercard і необхідну кількість грошей для поповнення на її балансі. Здійснювати перекази ви можете в будь-якому місці, де є інтернет, з мобільного, планшета, ноутбука або комп'ютера.

Переваги онлайн переказiв через MyPay:

  • ми гарантуємо повну безпеку і конфіденційність переказів;
  • працюємо згідно з українським законодавством;
  • переміщення грошей здійснюється протягом декількох хвилин;
  • зрозумілий і зручний інтерфейс дозволить швидко здійснювати платежі навіть при першому знайомстві з сервісом;
  • наша служба підтримки працює цілодобово, завдяки чому ви можете звернутися з будь-яким питанням в зручний для вас час;
  • для зареєстрованих користувачів ми пропонуємо систему бонусів.

Для здійснення переказу достатньо внести дані про свою банківську карту Visa або Mastercard, вказати номер особового рахунку для переказу коштів, ввести суму і натиснути «Сплатити».

Якщо платіж буде регулярним, ви можете зберегти введені дані у вигляді шаблону. Це позбавить вас від необхідності кілька разів вводити одну і ту ж інформацію. З нашою допомогою ви зможете заплатити за кабельне телебачення Тріолан.ТВ і за надання інтернету Triolan.

Також ми допомагаємо здійснювати моментальні перекази на особові рахунки різних банків, організацій і платіжних систем. З MyPay ви можете зробити переказ на будь-яку карту банку, замовити квитки, поповнювати мобільний зв'язок і послуги провайдерів, здійснювати комунальні платежі, оплачувати штрафи ПДР, послуги таксі, вносити кошти на свої акаунти в соціальних мережах. В цілому, здійснювати будь-які операції з переказу коштів онлайн. З MyPay можна не витрачати час у терміналу або в касі організації, досить мати необхідні кошти на банківській картці і доступ в інтернет.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини