Сплатити послуги ТРК Міське будівництво


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія ТРК Міське будівництво надає послуги підключення кабельного, аналогового телебачення і IPTV. До послуг клієнтів фірми від 77 до 199 каналів. Крім цього, можна підключитися до інтернету, замовити комплексні пакети. Поповнити особовий рахунок і продовжити дію послуг ТРК Міське будівництво можна, скориставшись сайтом MyPay. Вам буде потрібно наявність банківської карти з достатнім балансом, пристрій, що підключений до інтернету (телефон, планшет, ноутбук). Щоб оплатити телебачення, вам знадобиться всього кілька хвилин.

Як поповнити особовий рахунок ТРК Міське будівництво за допомогою МайПей?

Всього кілька простих кроків відділяють вас від перегляду улюблених каналів. На сторінці оплати вам потрібно зробити наступні дії:

  • Ввести номер особового рахунку.
  • У полі «Сума» прописати, на скільки ви хочете поповнити особовий рахунок. Ми підготували для вас кілька шаблонів (50, 100, 200 грн), але ви можете ввести будь-яку цифру від 1 до 4999 грн.
  • Натисніть на кнопку «Далі», щоб переконатись, що ви вписали інформацію і натисніть на «Оплатити».
  • У новій формі, що заповніть поля номером банківської картки Visa або Mastercard, терміном закінчення дії та CVV. При бажанні дані банківської картки можна зберегти, але CVV для безпеки не запам'ятовується системою.

Засобом аутентифікації є розсилка смс-повідомлень з перевірочним кодом. Його потрібно ввести для підтвердження оплати.

Чи обов'язкова реєстрація на сайті і що вона дає?

Користувачам сайту МайПей пропонується пройти просту процедуру реєстрації. Вона не є обов'язковою, але відкриває масу переваг. Наприклад, у зареєстрованого користувача з'являється особистий кабінет, де він може відстежувати свої фінансові операції, тут зберігається інформація у вигляді квитанцій і людина, які можна в майбутньому роздрукувати.
За всі проведені операції нараховуються бонуси, які можна буде використовувати всередині системи. Не менш корисним виявляється відсутність комісії на послуги деяких операторів, що надається зареєстрованим користувачам.
МайПей вигідно відрізняється від звичного багатьом Приват24, так як у нас ви можете розплатитися банківською карткою, емітованої будь-яким фінансовим закладом. На сайті можна оплатити не тільки телебачення. У нас ви зможете перевести кошти між картками, продовжити термін дії інтернету, поповнити мобільний рахунок, заплатити за дитячий садок, квитки, таксі, онлайн-ігри.

Новини MyPay

Уряд дозволив змінювати звичайні паспорти на ID-карти всім громадянам.

Детальніше

Грошовий переказ вище 50 тисяч гривень буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії, повідомили у відомстві Мінсоцполітики.

Детальніше

Переведення годинників, потепління і перевірки бізнесу

Детальніше
Всі новини